GoDaddy Email Marketing 1.2.0 - en to tr translation catalogue (81 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: GoDaddy Email Marketing
tr: GoDaddy E-posta Pazarlama

en: Signup Forms
tr: Kayıt Formları

en: Choose one of the available forms.
tr: Kullanılabilir formlardan birini seçin.

en: Powered by GoDaddy
tr: GoDaddy Destekli

en: Month
tr: Ay

en: January
tr: Ocak

en: Febuary
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

en: May
tr: Mayıs

en: June
tr: Haziran

en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: December
tr: Aralık

en: Day
tr: Gün

en: Year
tr: Yıl

en: GoDaddy Email Marketing Signup Forms
tr: GoDaddy E-Posta Pazarlama Kayıt Formları

en: All data has been removed.
tr: Tüm veriler silindi

en: All transients were removed.
tr: Geçici tüm veriler kaldırıldı.

en: Forms list was successfully updated.
tr: Form listesi başarıyla güncellendi.

en: The credentials are incorrect! Please verify that you have entered them correctly.
tr: Kullanıcı bilgileri hatalı! Lütfen bilgileri doğru girdiğinizden emin olun.

en: Connection with GoDaddy Email Marketing has been established! You're all set!
tr: GoDaddy E-posta Pazarlama ile bağlantı kuruldu! Ayarlarınız tamamlandı!

en: Settings have been updated.
tr: Ayarlar güncellendi.

en: Please fill in the username and the API key first.
tr: Lütfen öncelikle kullanıcı adını ve API anahtarını doldurun.

en: Overview
tr: Genel bakış

en: Instructions
tr: Talimatlar

note: translators: %s: link to GoDaddy Email Marketing account page
en: Once the plugin is activated, you will be able to select and insert any of your GoDaddy Email Marketing webforms right into your site. Setup is easy. Below, simply enter your account email address and API key (found in your GoDaddy Email Marketing account [%s] area). Here are the 3 ways you can display a webform on your site:
tr: Eklenti etkinleştirildiğinde GoDaddy E-posta Pazarlama web formlarınızdan istediğiniz herhangi birini seçerek doğrudan sitenize ekleyebileceksiniz. Kurulumu son derece kolaydır. GoDaddy E-posta Pazarlama hesabınızda [%s] alanında bulunan API anahtarını ve hesabınızın e-posta adresini aşağıya girmeniz yeterlidir. Sitenizde web formu görüntülemek için aşağıdaki 3 yöntemden yararlanabilirsiniz:

en: <strong>Widget:</strong> Go to Appearance &rarr; widgets and find the widget called “GoDaddy Email Marketing Form” and drag it into the widget area of your choice. You can then add a title and select a form!
tr: <strong>Modül:</strong> Görünüm &rarr; modüllerine gidin ve "GoDaddy E-posta Pazarlama Formu" isimli modülü bulun; modülü istediğiniz modül alanına sürükleyin. Ardından da bir başlık ekleyebilir ve form seçebilirsiniz!

en: <strong>Shortcode:</strong> You can add a form to any post or page by adding the shortcode (ex. <code>[gem id=80326]</code>) in the page/post editor.
tr: <strong>Kısa kod:</strong> Kısa kod ekleyerek sayfa/gönderi düzenleyicide istediğiniz gönderiye ya da sayfaya form  ekleyebilirsiniz (ör: <code>[gem id=80326]</code>).

note: translators: %1$s: &lt;?php gem_form( $form_id ); ?&gt;, %2$s: &lt;?php gem_form( 91 ); ?&gt;
en: <strong>Template Tag:</strong> You can add the following template tag into any WordPress file: <code>%1$s</code>. Ex. <code>%2$s</code>
tr: <strong>Şablon Etiket:</strong> Aşağıdaki şablon etiketi istediğiniz WordPress dosyasına ekleyebilirsiniz: <code>%1$s</code>. Ör. <code>%2$s</code>

en: For more information:
tr: Ayrıntılı bilgi için:

en: GoDaddy Help
tr: GoDaddy Yardım

en: Contact GoDaddy
tr: GoDaddy ile iletişime geçin

en: Account Details
tr: Hesap Bilgileri

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: API Key
tr: API Anahtarı

en: Footer Link
tr: Alt Bağlantı

en: Display "Powered by GoDaddy"?
tr: "GoDaddy Destekli" mesajı gösterilsin mi?

en: Debugging
tr: Hata Ayıklama

en: Debug Mode
tr: Hata Ayıklama Modu

en: Activated
tr: Etkinleştirildi

en: Cache Reset
tr: Önbellek Sıfırlama

en: Erase Transients
tr: Geçici Verileri Sil

en: Purges only the cached data associated with this plugin, and should be attempted before a hard reset.
tr: Sadece bu eklentiyle ilişkilendirilen önbelleklenmiş verileri temizler ve donanım sıfırlaması öncesinde gerçekleştirilir.

en: Hard Reset
tr: Donanım Sıfırlaması

en: Erase All Data
tr: Tüm Verileri Sil

en: Purges all saved data associated with this plugin.
tr: Bu eklentiyle ilişkilendirilen, kaydedilmiş tüm verileri temizler.

en: Forms
tr: Formlar

en: Help
tr: Yardım

en: Reach Your Fans
tr: Hayranlarınıza Ulaşın

note: translators: %1$s: <a href="https:gem.godaddy.com">, %2$s: </a>
en: Email marketing makes it easier than ever to turn casual visits into lasting relationship. You're already collecting subscribers, now you just need to start emailing them. It only takes a few moments to %1$screate an email marketing campaign%2$s.
tr: E-posta pazarlama, sitenizi şans eseri ziyaret eden kişilerle daha kolay ilişki kurmanızı sağlayarak onları sürekli ziyaretçilere dönüştürür. Zaten abone kazanmaya devam ediyorsunuz; sıra bu abonelere e-posta göndermeye geldi. %1$sBir e-posta pazarlama kampanyası oluşturmak%2$s için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

en: Available Signup Forms
tr: Kullanılabilen Kayıt Formları

en: Form Name
tr: Form Adı

en: Form ID
tr: Form Kimliği

en: Shortcode
tr: Kısa kod

en: Opens in a new window
tr: Yeni bir pencerede açılır

en: Edit form in GoDaddy Email Marketing
tr: Formu GoDaddy E-posta Pazarlamada düzenle

en: Preview
tr: Önizleme

en: Not seeing your form?
tr: Formunuzu görüntüleyemiyor musunuz?

en: Refresh Forms
tr: Formları Yenile

en: Create a New Signup Form
tr: Yeni bir Kayıt Formu Oluşturun

en: Create a New Campaign
tr: Yeni bir Kampanya Oluşturun

en: If you are experiencing issues and are unsure of the cause, you may want to activate debug mode, which displays additional options.
tr: Sorun yaşıyorsanız ve nedenini bilmiyorsanız, ek seçenekleri gösteren hata ayıklama modunu etkinleştirmeniz gerekebilir.

en: GoDaddy Email Marketing Form
tr: GoDaddy E-Posta Pazarlama Formu

en: Title:
tr: Başlık:

en: Additional Text:
tr: Ek Metin:

en: settings page
tr: ayarlar sayfası

note: Description of the plugin/theme
en: Add the GoDaddy Email Marketing signup form to your WordPress site! Easy to set up, the plugin allows your site visitors to subscribe to your email lists.
tr: GoDaddy E-posta Pazarlama web formunu WordPress sitenize ekleyin! Kurulumu kolay eklenti, site ziyaretçilerinizin e-posta listelerinize abone olmalarını sağlar.

[ctx: failed copy response]
en: Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
tr: Kopyalamak için Ctrl/Cmd+C tuşlarına basın.

[ctx: gem header note]
en: Enjoy the GoDaddy Email Marketing Experience.
tr: GoDaddy E-posta Pazarlama Deneyiminin Keyfine Varın.

[ctx: header note]
en: Add your GoDaddy Email Marketing signup form to your WordPress site! Easy to set up, the GoDaddy Email Marketing plugin allows your site visitors to subscribe to your email list.
tr: GoDaddy E-posta Pazarlama kayıt formunu WordPress sitenize ekleyin! Kurulumu kolay GoDaddy E-posta Pazarlama eklentisi, site ziyaretçilerinizin e-posta listenize abone olmalarını sağlar.

[ctx: header note]
en: You don't have any forms yet.
tr: Henüz hiç formunuz yok.

[ctx: Sign up button]
note: translators: %s: Sign Up Now button
en: New to GoDaddy? Create an account to get started today. %s
tr: GoDaddy'de yeni misiniz? Hemen başlamak için bir hesap oluşturun. %s

[ctx: header button]
en: Sign Up Now
tr: Şimdi Kaydolun

[ctx: save settings button]
en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

[ctx: account details link]
en: sign up here
tr: buradan giriş yapın

[ctx: widget description]
en: Embed GoDaddy Email Marketing signup forms in the sidebar.
tr: GoDaddy E-posta Pazarlama kayıt formlarını kenar çubuğuna gömün.
