GoDaddy Email Marketing 1.2.0 - en to nl translation catalogue (79 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: GoDaddy Email Marketing
nl: E-mailmarketing van GoDaddy

en: Signup Forms
nl: Registratieformulieren

en: Choose one of the available forms.
nl: Kies een van de beschikbare formulieren.

en: Powered by GoDaddy
nl: Gemaakt door GoDaddy

en: Month
nl: Maand

en: January
nl: januari

en: Febuary
nl: Februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Day
nl: Dag

en: Year
nl: Jaar

en: GoDaddy Email Marketing Signup Forms
nl: Aanmeldingsformulieren voor e-mailmarketing van GoDaddy

en: All data has been removed.
nl: Alle gegevens zijn verwijderd.

en: All transients were removed.
nl: Alle tijdelijke gegevens zijn verwijderd.

en: Forms list was successfully updated.
nl: De lijst met formulieren is bijgewerkt.

en: The credentials are incorrect! Please verify that you have entered them correctly.
nl: De aanmeldingsgegevens zijn onjuist. Controleer of je ze correct hebt ingevuld.

en: Connection with GoDaddy Email Marketing has been established! You're all set!
nl: Er is verbinding gemaakt met e-mailmarketing van GoDaddy! Je bent er klaar voor!

en: Settings have been updated.
nl: De instellingen zijn bijgewerkt.

en: Please fill in the username and the API key first.
nl: Vul eerst de gebruikersnaam en API-sleutel in.

en: Overview
nl: Overzicht

en: Instructions
nl: Instructies

note: translators: %s: link to GoDaddy Email Marketing account page
en: Once the plugin is activated, you will be able to select and insert any of your GoDaddy Email Marketing webforms right into your site. Setup is easy. Below, simply enter your account email address and API key (found in your GoDaddy Email Marketing account [%s] area). Here are the 3 ways you can display a webform on your site:
nl: Nadat de plug-in is geactiveerd, kun je de webformulieren voor e-mailmarketing van GoDaddy selecteren en invoegen in je site. De configuratie is eenvoudig. Voer hieronder het e-mailadres en de API-sleutel van je account in (te vinden in het gedeelte van je account voor e-mailmarketing van GoDaddy [%s]). Er zijn drie manieren waarop je een webformulier kunt weergeven op je site:

en: <strong>Widget:</strong> Go to Appearance &rarr; widgets and find the widget called “GoDaddy Email Marketing Form” and drag it into the widget area of your choice. You can then add a title and select a form!
nl: <strong>Widget:</strong> Ga naar Vormgeving &rarr; widgets en zoek het widget met de naam 'Formulier voor e-mailmarketing van GoDaddy'. Sleep het naar de gewenste locatie voor widgets. Voeg dan een titel toe en selecteer een formulier.

en: <strong>Shortcode:</strong> You can add a form to any post or page by adding the shortcode (ex. <code>[gem id=80326]</code>) in the page/post editor.
nl: <strong>Shortcode:</strong> Je kunt een formulier toevoegen aan een bericht of pagina door de shortcode te gebruiken (bijv. <code>[gem id=80326]</code>) in de editor van de pagina/het bericht.

note: translators: %1$s: &lt;?php gem_form( $form_id ); ?&gt;, %2$s: &lt;?php gem_form( 91 ); ?&gt;
en: <strong>Template Tag:</strong> You can add the following template tag into any WordPress file: <code>%1$s</code>. Ex. <code>%2$s</code>
nl: ‌‌<strong>Sjabloontag:</strong> Je kunt de volgende sjabloontag toevoegen aan een WordPress-bestand: <code>%1$s</code> Bijv. <code>%2$s</code>

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: Contact GoDaddy
nl: Contact met GoDaddy

en: Account Details
nl: Accountgegevens

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Footer Link
nl: Voettekstlink

en: Display "Powered by GoDaddy"?
nl: 'Gemaakt door GoDaddy' weergeven?

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Debug Mode
nl: Debugmodus

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Cache Reset
nl: Cache opnieuw instellen

en: Erase Transients
nl: Tijdelijke gegevens wissen

en: Purges only the cached data associated with this plugin, and should be attempted before a hard reset.
nl: Alleen de gegevens in de cache gekoppeld aan deze plug-in worden verwijderd. Dit moet worden gedaan voor een harde reset.

en: Hard Reset
nl: Harde reset

en: Erase All Data
nl: Alle gegevens wissen

en: Purges all saved data associated with this plugin.
nl: Alle opgeslagen gegevens gekoppeld aan deze plug-in worden verwijderd.

en: Forms
nl: Formulieren

en: Reach Your Fans
nl: Je fans bereiken

note: translators: %1$s: <a href="https:gem.godaddy.com">, %2$s: </a>
en: Email marketing makes it easier than ever to turn casual visits into lasting relationship. You're already collecting subscribers, now you just need to start emailing them. It only takes a few moments to %1$screate an email marketing campaign%2$s.
nl: E-mailmarketing maakt het gemakkelijker dan ooit te voren om willekeurige bezoeken om te zetten in langdurige relaties. Je verzamelt al abonnees. Je hoeft alleen nog maar te beginnen met het sturen van e-mail naar deze abonnees. Het kost niet veel tijd om een %1$s e-mailmarketingcampagne op te zetten%2$s.

en: Available Signup Forms
nl: Beschikbare aanmeldingsformulieren

en: Form Name
nl: Naam formulier

en: Form ID
nl: Formuliernummer

en: Opens in a new window
nl: Wordt in een nieuw venster geopend

en: Edit form in GoDaddy Email Marketing
nl: Formulier bewerken in e-mailmarketing van GoDaddy

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Not seeing your form?
nl: Kun je je formulier niet vinden?

en: Refresh Forms
nl: Formulieren vernieuwen

en: Create a New Signup Form
nl: Een nieuw aanmeldingsformulier maken

en: Create a New Campaign
nl: Een nieuwe campagne maken

en: If you are experiencing issues and are unsure of the cause, you may want to activate debug mode, which displays additional options.
nl: Als je problemen ondervindt en niet weet wat de oorzaak is, kun je de debugmodus activeren. Er worden dan aanvullende opties weergegeven.

en: GoDaddy Email Marketing Form
nl: Formulier voor e-mailmarketing van GoDaddy

en: Title:
nl: Titel:

en: Additional Text:
nl: Aanvullende tekst:

en: Form:
nl: Formulier:

en: settings page
nl: pagina Instellingen

note: Description of the plugin/theme
en: Add the GoDaddy Email Marketing signup form to your WordPress site! Easy to set up, the plugin allows your site visitors to subscribe to your email lists.
nl: Voeg het aanmeldingsformulier voor e-mailmarketing van GoDaddy toe aan je WordPress-site! Met de plug-in, die eenvoudig is in te stellen, kunnen je sitebezoekers zich abonneren op je e-maillijsten.

[ctx: failed copy response]
en: Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
nl: Druk op Ctrl/Cmd+C om te kopiëren.

[ctx: gem header note]
en: Enjoy the GoDaddy Email Marketing Experience.
nl: Ervaar de e-mailmarketing van GoDaddy.

[ctx: header note]
en: Add your GoDaddy Email Marketing signup form to your WordPress site! Easy to set up, the GoDaddy Email Marketing plugin allows your site visitors to subscribe to your email list.
nl: Voeg je aanmeldingsformulier voor e-mailmarketing van GoDaddy toe aan je WordPress-site! Met de plug-in voor e-mailmarketing van GoDaddy, die eenvoudig is in te stellen, kunnen je sitebezoekers zich abonneren op je e-maillijst.

[ctx: header note]
en: You don't have any forms yet.
nl: Je hebt nog geen formulieren.

[ctx: Sign up button]
note: translators: %s: Sign Up Now button
en: New to GoDaddy? Create an account to get started today. %s
nl: Nieuwe gebruiker van GoDaddy? Maak een account en ga vandaag nog aan de slag. %s

[ctx: header button]
en: Sign Up Now
nl: Nu registreren

[ctx: save settings button]
en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

[ctx: account details link]
en: sign up here
nl: Meld je hier aan

[ctx: widget description]
en: Embed GoDaddy Email Marketing signup forms in the sidebar.
nl: Voeg de aanmeldingsformulieren voor e-mailmarketing van GoDaddy toe aan de zijbalk.
