BB-Plugin - en to he_IL translation catalogue (1677 entries)

en: "Add to Cart" Button
he_IL: כפתור “הוסף לסל”

en: "{message}" on line {line} of {file}.
he_IL: ‏“{message}” בשורה {line} של {file}.

en: % Comments
he_IL: % תגובות

[ctx: %1$s branded builder name. %2$s post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
he_IL: %1$s מופעל כרגע עבור %2$s.

en: %d Audio File Selected
he_IL: ‫%d קובץ השמע שנבחר

en: %d Audio Files Selected
he_IL: %d קבצי אודיו שנבחר

en: %d Photo Selected
he_IL: %d תמונה נבחרה

en: %d Photos Selected
he_IL: %d תמונות שנבחרו

en: %s Settings
he_IL: הגדרות %s

en: %s Shape
he_IL: הצורה %s

en: %s Shape Style
he_IL: סגנון הצורה של %s

[ctx: %s branded builder name.]
en: %s lets you drag and drop your layout on the frontend.
he_IL: %s מאפשרת לך לגרור ולשחרר את הפריסה.

[ctx: %s branded builder name.]
en: Convert to %s
he_IL: המר ל‬
    ‏‫ %s

[ctx: %s branded builder name.]
en: Launch %s
he_IL: הפעל %s

[ctx: %s is a time diff such as 1 day or 2 weeks.]
en: %s ago
he_IL: לפני %s

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Module
he_IL: %s מודול שמור

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Row
he_IL: %s שורה שמורה

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Template
he_IL: %s תבנית שמורה

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Template
he_IL: %s תבנית

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match all %s except...
he_IL: כל ה-%s למעט…

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match all related %s except...
he_IL: כל ה-%s הקשורים למעט…

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match these %s...
he_IL: התאם את %s...

[ctx: %s is the author name.]
en: By %s
he_IL: מאת %s

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s added to presets!
he_IL: %s נוסף לקביעות מוגדרות מראש!

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s is already a saved preset.
he_IL: %s הוא כבר קבועה שמור מראש.

[ctx: %s is the singular post type name (e.g. page)]
en: Click here to edit content on this %s using an easy drag-and-drop builder.
he_IL: הקש כאן בכדי לערוך את התוכן של %s זה בעזרת מחולל עמודים פשוט לשימוש.

[ctx: %s post type name.]
en: View %s
he_IL: הצגה %s

[ctx: %s stands for author name.]
en: By %s
he_IL: מאת %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: %s Settings
he_IL: הגדרות %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: Launch %s
he_IL: הפעל %s

[ctx: %s stands for custom branded \"Page Builder\" name.]
en: Switching to Text Editor mode will disable your %1$s layout until it is enabled again. Any edits made while in Text Editor mode will not be made on your %1$s layout. Do you want to continue?
he_IL: מעבר למצב עורך טקסט יבטל את פריסת %1$s שלך עד שתפעיל אותו שוב. כל עריכה שתעשה במצב עורך טקסט לא תבוצע על פריסת %1$s שלך. האם להמשיך?

[ctx: %s stands for either row or module.]
en: This is a global %s. Changes will appear everywhere it has been placed.
he_IL: זהו %s גלובלי. שינויים יופיעו בכל מקום בו הוא ימוקם.

[ctx: %s stands for form field label.]
en: Edit %s
he_IL: ערוך %s

[ctx: %s stands for post/page title.]
en: Copy of %s
he_IL: עותק של %s

[ctx: %s stands for the module alias key]
en: The module alias %s already exists! Please namespace your module aliases to ensure compatibility with Beaver Builder.
he_IL: שם המודול %s כבר קיים! אנא צור שם מרחב למודולים שלך בכדי להבטיח תאימות למחולל העמודים.

[ctx: %s stands for the module filename]
en: A module with the filename %s.php already exists! Please namespace your module filenames to ensure compatibility with Beaver Builder.
he_IL: מודול עם שם הקובץ %s.php כבר קיים! אנא הגדירו שמות מתחם בשמות קבצי המודול שלכם כדי להבטיח תאימות עם התוסף.

[ctx: %s stands for widget slug.]
en: %s no longer exists.
he_IL: ‏%s אינו קיים יותר.

[ctx: %s stands the post type name.]
en: View %s
he_IL: הצגה %s

en: --all switch used but bb-theme is not active. If using multisite bb-theme must be active on the root site.
he_IL: --כל הבוררים הנמצאים בשימוש, אך הערכת bb-theme אינה פעילה. אם שימוש בערכת נושא של ריבוי אתרים חייב להיות פעיל באתר הבסיס.

en: 0 Comments
he_IL: 0 תגובות

en: 1 Column
he_IL: עמודה 1

en: 1 Comment
he_IL: תגובה 1

en: 2 Columns
he_IL: 2 עמודות

en: 3 Columns
he_IL: 3 עמודות

en: 4 Columns
he_IL: 4 עמודות

en: 5 Columns
he_IL: 5 עמודות

en: 6 Columns
he_IL: 6 עמודות

en: <p>In terms of GDPR, Beaver Builder products do not collect any personal information from your users. However some modules such as videos and maps might need you to update your privacy policy accordingly.</p>
he_IL: ‫<p> במונחים של GDPR, מוצרי ביבר בילדר לא אוספים פרטים אישיים על המשתמשים בה. אולם ישנן הרחבות כגון ווידאו ומפות אשר יכולות לבקש עדכון של מדיניות פרטיות בהתאם לשימוש.</p>

en: <strong>Note</strong>: These settings apply to all posts and pages.
he_IL: ‫<strong>שים לב</strong>: הגדרות אלו חלות על כל הפוסטים והעמודים.

en: <strong>UPDATE UNAVAILABLE!</strong>
he_IL: <strong>עדכון לא זמין!</strong>

en: A CSS and JavaScript file is dynamically generated and cached each time you create a new layout. Sometimes the cache needs to be refreshed when you migrate your site to another server or update to the latest version. If you are running into any issues, please try clearing the cache by clicking the button below.
he_IL: קובץ CSS ו- JavaScript נוצר ונשמר בזכרון המטמון באופן דינמי בכל פעם שאתה יוצר פריסה חדשה. לפעמים יש צורך לרענן את זכרון המטמון בעת העברת האתר לשרת אחר או בעת עדכון גירסה. אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, אנא נסה לנקות את זכרון המטמון בלחיצה על הכפתור למטה.

en: A WYSIWYG text editor.
he_IL: עורך WYSIWYG.

en: A class that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
he_IL: מחלקה שתוחל על ה-HTML של עמודה זו. חייב להתחיל באות ויכול להכיל מקפים, מקפים תחתונים, אותיות או מספרים בלבד. הפרד מחלקות מרובות באמצעות רווחים.

en: A class that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
he_IL: מחלקה ייחודית שתוחל על ה-HTML של מודול זה. חייב להתחיל באות ויכול להכיל מקפים, מקפים תחתונים, אותיות או מספרים בלבד. ללא רווחים.

en: A class that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
he_IL: מחלקה שתוחל על ה-HTML של שורה זו. חייב להתחיל באות ויכול להכיל מקפים, מקפים תחתונים, אותיות או מספרים בלבד. הפרד מחלקות מרובות באמצעות רווחים.

[ctx: A client account in Campaign Monitor.]
en: Client
he_IL: לקוח

en: A comma separated list of tags.
he_IL: רשימת תגיות מופרדת בפסיקים.

[ctx: A comma separated list of tags.]
en: Tags
he_IL: תגיות

en: A divider line to separate content.
he_IL: קו הפרדה כדי להפריד בין תוכן.

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
he_IL: כותרת וגזיר טקסט עם קישור אופציונלי, צלמית ותמונה.

[ctx: A keyboard shortcut with no label given]
en: Untitled Shortcut
he_IL: קיצור ללא שם

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
he_IL: תווית כדי לזהות את השקופית בטאב השקופיות של באזור ההגדרות.

[ctx: A list of subscribers group from a Mailrelay account.]
en: Group
he_IL: קבוצה

en: A photo that will be displayed if the video fails to load.
he_IL: תמונת רקע להצגה במקרה בו הווידאו לא נטען בהצלחה.

[ctx: A signup form from your GoDaddy Email Marketing account.]
en: Form
he_IL: טופס

en: A simple call to action button.
he_IL: כפתור קריאה לפעולה פשוט.

en: A simple pricing table generator.
he_IL: מחולל טבלת מחירים פשוטה.

[ctx: A tag to add to contacts in Drip when they subscribe.]
en: Tags
he_IL: תגיות

[ctx: A tag to add to contacts in Hatchbuck when they subscribe.]
en: Tag
he_IL: תגית

en: A unique ID that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
he_IL: מזהה ייחודי  שיוחל על ה-HTML של עמודה זו. חייב להתחיל באות ויכול להכיל מקפים, מקפים תחתונים, אותיות או מספרים בלבד. ללא רווחים.

en: A unique ID that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
he_IL: מזהה ייחודי  שיוחל על ה-HTML של מודול זוה חייב להתחיל באות ויכול להכיל מקפים, מקפים תחתונים, אותיות או מספרים בלבד. ללא רווחים.

en: A unique ID that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
he_IL: מזהה ייחודי  שיוחל על ה-HTML של שורה זו. חייב להתחיל באות ויכול להכיל מקפים, מקפים תחתונים, אותיות או מספרים בלבד. ללא רווחים.

en: A very simple contact form.
he_IL: טופס יצירת קשר פשוט מאוד.

en: A video from Youtube or Vimeo to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
he_IL: וידאו מ-Youtube או Vimeo שישמש כרקע של שורה זו. מרבית הדפדפנים המודרניים תומכים בפורמט זה.

en: A video in the MP4 format to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
he_IL: וידאו בפורמט MP4 שישמש כתמונת הרקע של שורה זו. רוב הדפדפנים המודרניים תומכים בפורמט זה.

en: A video in the MP4 format. Most modern browsers support this format.
he_IL: ווידאו בפורמט MP4. רוב הדפדפנים המודרניים תומכים בפורמט זה.

en: A video in the MP4 to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
he_IL: וידאו ב-MP4 שישמש כרקע לשורה זו. מרבית הדפדפנים המודרניים תומכים בפורמט זה.

en: A video in the WebM format to use as fallback. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
he_IL: ווידאו בפורמט WebM כגיבויי. רוב הדפדפנים המודרניים תומכים בפורמט זה. פורמט זה נדרש ע”י דפדפנים כמו FirFox ו- Opera.

en: A video in the WebM format to use as the background of this row. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
he_IL: וידאו בפורמט WebM שישמש כתמונת הרקע של שורה זו. פורמט זה נדרש בכדי לתמוך בדפדפנים כגון FireFox ו- Opera.

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: API Token
he_IL: אסימון API

en: API URL
he_IL: כתובת URL של ה-API

en: API Username
he_IL: שם משתמש API

en: API should be enabled in your Mautic application.
    					Go to Mautic Configuration / API Settings and set `API enabled` to `Yes`, set `Enable HTTP basic auth` to `Yes` . Save changes.
he_IL: יש להפעיל את ה-API ביישום Mautic.
    					עבור אל Mautic תצורה/הגדרות api והגדר ' API מאופשר ' ל-' כן ', הגדר ' הפוך אימות בסיסי של HTTP ' ל-' כן '. שמור את השינויים.

en: APP ID
he_IL: מזהה אפליקציה App ID

en: Above Bar
he_IL: מעל הבר

en: Above Content
he_IL: מעל התוכן

en: Above Heading
he_IL: מעל הכותרת

en: Above Text
he_IL: מעל הטקסט

en: Above Title
he_IL: מעל הכותרת

en: Accent Color
he_IL: צבע הדגשה

en: Accent Text Color
he_IL: צבע טקסט מודגש

en: Access Key
he_IL: מפתח גישה

en: Access Token
he_IL: אסימון גישה

en: Accordion
he_IL: אקורדיון

en: Account
he_IL: חשבון

en: Account ID
he_IL: מזהה חשבון

en: Account Name
he_IL: שם החשבון

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: An account with that name already exists.
he_IL: שגיאה: חשבון בשם זה כבר קיים.

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing account name.
he_IL: שגיאה: חסר שם חשבון.

en: Action
he_IL: פעולה

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Active Color
he_IL: צבע פעיל

en: Active Icon
he_IL: סמל פעיל

en: Active!
he_IL: פעיל!

en: Add
he_IL: הוסף

en: Add Account...
he_IL: הוסף חשבון…

en: Add Audio Files
he_IL: הוספת קבצי שמע

en: Add Content
he_IL: הוסף תוכן

en: Add Icon
he_IL: הוסף צלמית

en: Add Item
he_IL: הוסף פריט

en: Add More Content
he_IL: הוסף עוד תוכן

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Add Photos
he_IL: הוסף תמונות

en: Add Pricing Box
he_IL: הוסף תיבת מחיר

en: Add Rows
he_IL: הוסף שורות

en: Add Testimonial
he_IL: הוסף המלצה

en: Add a color preset first.
he_IL: קודם הוסף צבע קבוע מראש.

en: Add multi-column rows, adjust spacing, add backgrounds and more by dragging and dropping row layouts onto the page.
he_IL: הוסף שורות מרובות עמודות, התאם ריווח, הוסף רקעים ועוד על ידי גרירה ושחרור פריסות שורה רצויות לעמוד.

en: Add new builder content using the form below.
he_IL: הוסף תוכן מחולל עמודים חדש באמצעות הטופס הנ"ל.

en: Add new content by dragging and dropping modules or widgets into your row layouts or to create a new row layout.
he_IL: הוסף תוכן חדש על-ידי גרירה ושחרור של מודולים או ווידג’טים לתוך פריסות שורה, או כדי ליצור פריסה בשורה חדשה.

en: Add your %1$s on %2$s to spread the love.
he_IL: הוסף את%1$s על%2$s כדי להפיץ את האהבה.

en: Additional modules: Contact Form, Tabs, Slider, Pricing Table, Map, Blog Posts, Subscribe Form, Social Icons, and many more.
he_IL: מודולים נוספים: טופס יצירת קשר, טאבים, מחוון, שולחן תמחור, מפה, הודעות בלוג, הרשמה לטופס, סמלים חברתיים ועוד רבים.

en: Address
he_IL: כתובת

en: Adds a simple subscribe form to your layout.
he_IL: מוסיף טופס הרשמה פשוט לפריסה שלך.

en: Admin
he_IL: אדמין

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Advanced Modules
he_IL: מודולים מתקדמים

en: After Text
he_IL: אחרי הטקסט

en: Align
he_IL: יישור

en: Alignment
he_IL: יישור

en: All
he_IL: כולם

en: All Structured Data fields are required.
he_IL: כל שדות הנתונים המובנים נדרשים.

en: All rows will default to this width. You can override this and make a row full width in the settings for each row.
he_IL: כל השורות יקבלו ערך זה כברירת מחדל. ניתן לדרוס ערך זה ולהפוך שורה לרוחב מלא בהגדרות של השורה עצמה.

en: Along with access to our expert support team, the premium versions of Beaver Builder are packed with more features to save you time and make building websites easier!
he_IL: יחד עם גישה לצוות התמיכה המקצועית שלנו, גרסאות פרימיום של בונה הבונה הם ארוזים עם תכונות יותר כדי לחסוך לך זמן ולהפוך את הבנייה אתרי אינטרנט קל יותר!

en: Alpha Feedback
he_IL: משוב אלפא

en: Always
he_IL: תמיד

en: Always Visible
he_IL: גלוי תמיד

en: An animated tesimonials area.
he_IL: אזור המלצות מונפש.

[ctx: An email campaign from your GetDrip account.]
en: Campaign
he_IL: קמפיין

[ctx: An email campaign from your Ontraport account.]
en: Campaign
he_IL: קמפיין

[ctx: An email list from ActiveCampaign.]
en: List
he_IL: רשימה

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: Group
he_IL: קבוצה

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: List
he_IL: רשימה

[ctx: An email list from third party provider.]
en: List
he_IL: רשימה

[ctx: An email workflow from your GetDrip account.]
en: Workflow
he_IL: זרימת עבודה

en: Animation
he_IL: אנימציה

en: Animation Delay
he_IL: השהיית ההנפשה

en: Animation Speed
he_IL: מהירות ההנפשה

[ctx: Animation style.]
en: Bounce
he_IL: הקפץ

[ctx: Animation style.]
en: Fade
he_IL: עמעום

[ctx: Animation style.]
en: Fade Down
he_IL: עמעום כלפי מטה

[ctx: Animation style.]
en: Fade In
he_IL: עמעום

[ctx: Animation style.]
en: Fade Left
he_IL: עמעום שמאלה

[ctx: Animation style.]
en: Fade Right
he_IL: עמעום ימינה

[ctx: Animation style.]
en: Fade Up
he_IL: עמעום למעלה

[ctx: Animation style.]
en: Fancy
he_IL: מפואר

[ctx: Animation style.]
en: Flash
he_IL: פלאש

[ctx: Animation style.]
en: Flip
he_IL: היפוך

[ctx: Animation style.]
en: None
he_IL: ללא

[ctx: Animation style.]
en: Pulse
he_IL: פעימה

[ctx: Animation style.]
en: Rotate In
he_IL: כניסה עם סיבוב

[ctx: Animation style.]
en: Shake
he_IL: נער

[ctx: Animation style.]
en: Slide
he_IL: גלישה

[ctx: Animation style.]
en: Slide Down
he_IL: גלישה מטה

[ctx: Animation style.]
en: Slide Left
he_IL: גלישה שמאלה

[ctx: Animation style.]
en: Slide Right
he_IL: גלישה ימינה

[ctx: Animation style.]
en: Slide Up
he_IL: גלישה מעלה

[ctx: Animation style.]
en: Swing
he_IL: סיבוב

[ctx: Animation style.]
en: Tada
he_IL: הופה

[ctx: Animation style.]
en: Wobble
he_IL: לנענע

[ctx: Animation style.]
en: Zoom
he_IL: זום

[ctx: Animation style.]
en: Zoom In
he_IL: הגדלת תצוגה

en: App ID
he_IL: מזהה אפליקציה

en: App Password
he_IL: סיסמת אפליקציה

en: Append New Layout
he_IL: הוסף לפריסה הקיימת

en: Apply
he_IL: החל

en: Are you sure you want to remove this account? Other modules that are connected to it will be affected.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את החשבון הזה? מודולים אחרים המחוברים לחשבון זה יושפעו.

en: Are you sure?
he_IL: האם אתה בטוח?

en: Arrow Color
he_IL: צבע חץ

en: Arrows
he_IL: חצים

en: Arrows Background Color
he_IL: צבע רקע לחיצים

en: Arrows Background Style
he_IL: סגנון רקע לחיצים

en: Arrows Color
he_IL: צבע חצים

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. This ID can be found by hovering on the category in the categories area under Products and looking in the URL that is displayed in your browser. The ID will be the only number value in the URL.
he_IL: עם הוספת קטגוריות מוצר באזור המווצרים, לכל קטגוריה יוקצה מזהה ייחודי. מזהה זה ניתן למצוא על ידי ביקור באזור קטגוריות מוצרים והסתכלות על ה-url המוצג בדפדפן שלך. המזהה יהיה הערך המספרי היחיד בכתובת ה-URL.

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Categories area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
he_IL: עם הוספת קטגוריות מוצר באזור המווצרים, לכל קטגוריה יוקצה סלאג ייחודי. סלאג זה ניתן למצוא על ידי ביקור באזור קטגוריות המוצרים. המזהה יהיה הערך המספרי היחיד בכתובת ה-URL.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute and you can add several here separated by a comma.
he_IL: כאשר אתה מוסיף מוצרים בחנות ה-WooCommerce שלך, כל מוצר מקבל מזהה יחודי. תוכל למצוא מזהה זה על ידי ביקור בעמוד המוצרים וסימון המוצר עם העכבר. המזהה הייחודי יהיה התכונה הראשונה.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute.
he_IL: כאשר אתה מוסיף מוצרים בחנות ה-WooCommerce שלך, כל מוצר מקבל מזהה יחודי. תוכל למצוא מזהה זה על ידי ביקור בעמוד המוצרים וסימון המוצר עם העכבר. המזהה הייחודי יהיה התכונה הראשונה.

en: Ascending
he_IL: עולה

en: Attachment
he_IL: הצמדת הרקע

en: Audio
he_IL: אודיו

en: Audio File Selected
he_IL: קובץ השמע שנבחר

en: Audio Files Selected
he_IL: קבצי השמע שנבחרו

en: Audio Type
he_IL: סוג אודיו

en: Author
he_IL: מחבר

en: Authorization Code
he_IL: קוד אישור

en: Authors
he_IL: מחברים

en: Auto Play
he_IL: ניגון אוטומטי

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
he_IL: אוטומטי יאפשר לכיסוי להתאים לכל אורך טקסט. 100% יתאימו את הכיסוי לכל גובה השקופית.

en: Autoselect Parent
he_IL: הורה בחירה אוטומטית

en: Available Downloads
he_IL: הורדות זמינות

en: Background
he_IL: רקע

en: Background Animation
he_IL: הנפשת רקע

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Background Gradient
he_IL: מעברי צבע רקע

en: Background Hover Color
he_IL: צבע רקע במעבר עכבר

en: Background Layout
he_IL: פריסת רקע

en: Background Overlay
he_IL: שכבת כיסוי לרקע

en: Background Parallax
he_IL: רקע פאראלקס ‪(‬Parallax‪)‬

en: Background Photo
he_IL: תמונות רקע

en: Background Slideshow
he_IL: רקע מצגת

en: Background Style
he_IL: סגנון רקע

en: Background Video
he_IL: רקע וידאו

en: Background Video Code
he_IL: קוד לרקע וידאו

[ctx: Background height.]
en: Auto
he_IL: אוטומטי

[ctx: Background repeat.]
en: Horizontal
he_IL: אופקית

[ctx: Background repeat.]
en: None
he_IL: ללא

[ctx: Background repeat.]
en: Tile
he_IL: אריחים

[ctx: Background repeat.]
en: Vertical
he_IL: אנכית

[ctx: Background scale.]
en: None
he_IL: ללא

[ctx: Background type.]
en: Color
he_IL: צבע

[ctx: Background type.]
en: Gradient
he_IL: מעבר צבע (Gradient)

[ctx: Background type.]
en: None
he_IL: ללא

[ctx: Background type.]
en: Parallax
he_IL: פאראלקס (Parallax)

[ctx: Background type.]
en: Photo
he_IL: תמונה

[ctx: Background type.]
en: Slideshow
he_IL: מצגת

[ctx: Background type.]
en: Video
he_IL: וידאו

en: Backgrounds
he_IL: רקעים

en: Bar Background Color
he_IL: צבע רקע רצועה

en: Bar Foreground Color
he_IL: צבע רצועה

en: Bar Styles
he_IL: עיצוב מונה רצועות

en: Bars
he_IL: רצועות

en: Bars Counter
he_IL: מונה רצועות

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: Basic Modules
he_IL: מודולים בסיסיים

en: Be sure to add your license key for access to updates and new features.
he_IL: הקפד להוסיף את מפתח הרשיון שלך לקבלת גישה לעדכונים ולתכונות חדשות.

en: Beautiful pre-made layout templates.
he_IL: תבניות פריסה יפהפיות שבוצעו מראש.

en: Beaver Builder
he_IL: בונה עמודים

en: Beaver Builder Plugin
he_IL: תוסף ביבר בילדר

en: Beaver Builder caught the following JavaScript error. If Beaver Builder is not functioning as expected the cause is most likely this error. Please help us by disabling all plugins and testing Beaver Builder while reactivating each to determine if the issue is related to a third party plugin.
he_IL: מחולל העמודים תפס שגיאת JavaScript הבאה. אם מחולל העמודים אינו מתפקד כצפוי הגורם הוא ככל הנראה שגיאה זו. אנא עזרו לנו על ידי השבתת כל התוספים ובדיקת מחולל העמודים בעת הפעלה מחדש של כל אחד מהתוספים בכדי לקבוע אם הבעיה קשורה לתוסף צד שלישי.

en: Beaver Builder may not be functioning correctly as it does not have permission to write files to the WordPress uploads directory on your server. Please update the WordPress uploads directory permissions before continuing or contact your host for assistance.
he_IL: בונה הבונה לא יכול לתפקד כראוי כפי שאין לו הרשאה לכתוב קבצים לספרייה WordPress העלאת בשרת שלך. נא לעדכן את הרשאות המדריך WordPress להעלות לפני שתמשיך או לפנות למחשב המארח לקבלת סיוע.

en: Before Text
he_IL: לפני הטקסט

en: Below Bar
he_IL: מתחת לבר

en: Below Heading
he_IL: מתחת לכותרת

en: Below Photo
he_IL: מתחת לתמונה

en: Below Row
he_IL: מתחת לשורה

en: Below Text
he_IL: מתחת לטקסט

en: Best Selling Products
he_IL: המוצרים הנמכרים ביותר

en: Beta Feedback
he_IL: משוב ביתא

en: Blank
he_IL: ריק

en: Blinds
he_IL: תריסים

en: Blur
he_IL: טשטוש (Blur)

en: Bold
he_IL: בולט

en: Bold Italic
he_IL: מודגש-נטוי

en: Border
he_IL: גבול

en: Border Color
he_IL: צבע מסגרת

en: Border Hover Color
he_IL: צבע ריחוף בגבול

en: Border Size
he_IL: גודל הגבול

en: Border Style
he_IL: סגנון מסגרת

en: Border Width
he_IL: עובי קו גבול

[ctx: Border size.]
en: Large
he_IL: גדול [ עובי מסגרת.]

[ctx: Border size.]
en: Medium
he_IL: בינוני [ עובי מסגרת.]

[ctx: Border size.]
en: Small
he_IL: קטן [ עובי מסגרת.]

[ctx: Border type.]
en: Dashed
he_IL: מקווקו

[ctx: Border type.]
en: Dotted
he_IL: מנוקד

[ctx: Border type.]
en: Double
he_IL: כפול

[ctx: Border type.]
en: Solid
he_IL: מוצק

en: Bottom
he_IL: תחתון

en: Bottom Center
he_IL: מרכז תחתון

en: Bottom Left
he_IL: שמאל תחתון

en: Bottom Right
he_IL: ימין תחתון

en: Bottom Shape Layer
he_IL: שכבת הצורה התחתונה

en: Box Border
he_IL: מסגרת קופסא

en: Box Foreground
he_IL: צבע תיבה

en: Box Shadow
he_IL: צל קופסה

en: Box Top Margin
he_IL: שוליים עליונים בתיבה

en: Boxes
he_IL: קוביות

en: Boxes Grow
he_IL: קוביות גדלות

en: Branding
he_IL: מיתוג

en: Breakpoint
he_IL: עצירה

en: Build your own custom modules.
he_IL: לבנות מודולים מותאמים אישית משלך.

en: Builder
he_IL: מחולל עמודים

en: Builder Access
he_IL: בונה גישה

en: Builder Admin
he_IL: אדמין מחולל עמודים

en: Builder Admin Menu
he_IL: תפריט מנהל בונה

en: Builder Settings
he_IL: מחולל עמודים

en: Button
he_IL: כפתור

en: Button Align
he_IL: לחצן ישר

en: Button Background Animation
he_IL: הנפשת רקע של לחצן

en: Button Background Color
he_IL: צבע הרקע של הכפתור

en: Button Background Hover Color
he_IL: צבע רקע הכפתור בריחוף עכבר

en: Button Background Style
he_IL: סגנון רקע לחצן

en: Button Border
he_IL: גבול לחצנים

en: Button Border Hover Color
he_IL: צבע גבול בעת ריחוף מעל הכפתור

en: Button Icon
he_IL: צלמית הכפתור

en: Button Icon Position
he_IL: מיקום כפתור צלמית

en: Button Icon Visibility
he_IL: תצוגת סמל לחצן

en: Button Link
he_IL: קישור הכפתור

en: Button Padding
he_IL: מרווח לחצנים

en: Button Style
he_IL: עיצוב כפתור

en: Button Text
he_IL: טקסט כפתור

en: Button Text Color
he_IL: צבע טקסט של הכפתור

en: Button Text Hover Color
he_IL: צבע טקסט הכפתור בריחוף עכבר

en: Button Typography
he_IL: טיפוגרפיה של הלחצן

en: Button URL
he_IL: ‏URL לכפתור

en: Button Width
he_IL: רוחב כפתור

en: Buttons
he_IL: כפתורים

en: Buy Now
he_IL: רכשו עכשיו

en: CSS
he_IL: ‫CSS

en: CSS Class
he_IL: מחלקה ‪(‬Class‪)‬

en: CSS Selector
he_IL: מזהה CSS

en: Cache
he_IL: זיכרון מטמון

en: Cache Clearing Tool
he_IL: כלי ניקוי מטמון

en: Call to Action
he_IL: קריאה לפעולה

[ctx: Call to action.]
en: None
he_IL: ללא

en: Callout
he_IL: קוביית מידע ותמונה

en: Cancel
he_IL: בטל

en: Captcha
he_IL: קאפצ'ה

en: Caption
he_IL: כיתוב

en: Caption Button
he_IL: כפתור כיתוב

en: Cart
he_IL: סל קניות

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Category Slug
he_IL: סלאג ‪(‬slug‪)‬ קטגוריה

en: Center
he_IL: מרכז

en: Center Bottom
he_IL: מרכז תחתון

en: Center Center
he_IL: מרכז מרכז

en: Center Left
he_IL: מרכז שמאלי

en: Center Right
he_IL: מרכז ימין

en: Center Top
he_IL: מרכז עליון

en: Change Template
he_IL: שנה תבנית

en: Change Templates
he_IL: שנה תבניות

en: Change UI Brightness
he_IL: שינוי בהירות ממשק המשתמש

en: Changes being published
he_IL: שינויים מפורסמים

en: Check or uncheck modules below to enable or disable them.
he_IL: סמן או בטל סימון עבור המודולים הבאים בכדי לאפשר או לנטרל אותם.

en: Checkbox Text
he_IL: טקסט תיבת סימון

en: Checkout
he_IL: המשך לתשלום

en: Choose Another Photo
he_IL: בחר בתמונה אחרת

en: Choose a Template
he_IL: בחר תבנית

en: Choose...
he_IL: בחר…

en: Choosing no will hide the default theme heading for the "Page" post type. You will also be required to enter some basic CSS for this to work if you choose no.
he_IL: בחירה ב-“לא” תסתיר את כותרת ברירת המחדל של התבנית בכל הפוסטים מסוג “עמוד”. כמו כן יהיה צורך ביצירת מעט CSS בסיסי כדי שזה יוצג כראוי.

en: Choosing yes will expand the first item by default.
he_IL: בחירה בכן ירחיב את הפריט הראשון כברירת מחדל.

en: Choosing yes will keep only one item open at a time. Choosing no will allow multiple items to be open at the same time.
he_IL: בחירה ב-“כן” ישאיר פריט אחד בלבד פתוח בכל פעם. בחירה ב-“לא” יאפשר לפריטים מרובים להיות פתוחים בו-זמנית.

en: Circle
he_IL: עיגול

en: Circle Background Color
he_IL: צבע רקע עיגול

en: Circle Bar Styles
he_IL: עיצוב עיגול המונה

en: Circle Counter
he_IL: מונה עגול

en: Circle Foreground Color
he_IL: צבע עיגול

en: Circle Size
he_IL: גודל העיגול

en: Circle Stroke Size
he_IL: עובי קו לעיגול

en: Circle Styles
he_IL: סגנונות עיגול

en: Class
he_IL: מחלקה ‪(‬Class‪)‬

en: Clear Cache
he_IL: נקה זכרון מטמון

en: Click Action
he_IL: פעולה בלחיצת עכבר

en: Click Here
he_IL: לחץ כאן

[ctx: Click action type.]
en: None
he_IL: ללא

[ctx: Click action.]
en: None
he_IL: ללא

en: Clicking the button below will uninstall the page builder plugin and delete all of the data associated with it. You can uninstall or deactivate the page builder from the plugins page instead if you do not wish to delete the data.
he_IL: לחיצה על הכפתור למטה תסיר את ההתקנה של תוסף מחולל העמודים ותמחוק את כל הנתונים המשויכים אליו. באפשרותך להסיר או לבטל את תוסף מחולל העמודים מעמוד התוספים אם אינך רוצה שכל הנתונים ימחקו.

en: Clip Contents
he_IL: תוכן הקליפים

en: Clip Within Container
he_IL: קליפ בתוך מיכל

en: Close
he_IL: סגור

en: Collage
he_IL: קולאז’

en: Collapse Inactive
he_IL: כיווץ לא פעילים

en: Colon
he_IL: נקודתיים [:]

en: Color
he_IL: צבע

en: Color Fill
he_IL: צבע מילוי

en: Color Picker
he_IL: דוגם צבע

en: Color Presets
he_IL: מוגדרים מראש

[ctx: Color.]
en: Dark
he_IL: כהה

[ctx: Color.]
en: Light
he_IL: בהיר

en: Colors
he_IL: צבעים

en: Column
he_IL: עמודה

en: Column Group
he_IL: קבוצת עמודה

en: Column Settings
he_IL: הגדרות עמודה

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Come by the Beaver Builder Homepage to learn more about what our premium features can do for you!
he_IL: בוא על ידי דף הבית של בונה הבונה כדי ללמוד עוד על מה תכונות הפרמיה שלנו יכול לעשות בשבילך!

en: Comment Count
he_IL: מספר תגובות

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Compact
he_IL: קומפקטי

en: Company ID
he_IL: ח.פ. חברה

en: Connect
he_IL: התחבר

[ctx: Connection data such as an API key.]
en: Error: Missing service data.
he_IL: שגיאה: חסרים פרטי שירות.

en: Contact Form
he_IL: טופס יצירת קשר

en: Contact Form Submission
he_IL: הגשת טופס יצירת קשר

en: Contact Support
he_IL: פנה לתמיכה

en: Contact Support URL
he_IL: ‫URL לפניה לתמיכה

[ctx: Contact form field label.]
en: Name
he_IL: שם מלא

en: Container Element
he_IL: רכיב מכל

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content Color
he_IL: צבע התוכן

en: Content Layout
he_IL: פריסת תוכן

en: Content Length
he_IL: אורך תוכן

en: Content Pages
he_IL: עמודי תוכן

en: Content Slider
he_IL: סליידר תוכן

en: Content Type
he_IL: סוג תוכן

en: Content Typography
he_IL: טיפוגרפיה של תוכן

en: Content Width
he_IL: רוחב תוכן

[ctx: Content type.]
en: None
he_IL: ללא

en: Content:
he_IL: תוכן:

en: Continue Editing
he_IL: המשך עריכה

en: Control Bar
he_IL: שורת בקרה

en: Control Bar Buttons
he_IL: כפתורי שורת בקרה

en: Control Bar Overlay
he_IL: כיסוי שורת בקרה

en: Controls
he_IL: פקדים

en: Copy this unique URL and send it to support as directed.
he_IL: העתק כתובת זו ייחודית ושלח אותה לתמיכה כמכוונת.

en: Countdown
he_IL: ספירה לאחור

en: Create Gallery
he_IL: צור גלריה

en: Crop
he_IL: חיתוך

en: Crop set to no will fit the slideshow images to the height you specify and keep the width proportional, whereas crop set to yes will fit the slideshow images to all sides of the content area while cropping the left and right to fit the height you specify.
he_IL: חיתוך שיוגדר ל-“לא” יתאים את התמונות במצגת לגובה שציינת וישמור את הרוחב פרופורציונלי, ואילו חיתוך שיוגדר ל-“כן” יתאים את התמונות במצגת לרוחב אזור התוכן תוך כדי חיתוך התמונה משמאל ומימין כדי להתאים את לגובה שציינת.

en: Current Page
he_IL: עמוד נוכחי

[ctx: Currently editing message]
en: Currently Editing %s
he_IL: עורך כעת %s

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Custom Position
he_IL: מיקום מותאם אישית

en: Custom Query
he_IL: שאילתא מותאמת אישית

en: Custom URL
he_IL: ‏URL מותאם אישית

en: Custom Width
he_IL: רוחב מותאמת אישית

[ctx: Custom post type label.]
en: Add New
he_IL: הוסף חדש

[ctx: Custom post type label.]
en: All
he_IL: הכל

[ctx: Custom post type label.]
en: Edit
he_IL: ערוך

[ctx: Custom post type label.]
en: New
he_IL: חדש

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found in Trash.
he_IL: לא נמצא דבר בסל מחזור.

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found.
he_IL: לא נמצא כלום.

[ctx: Custom post type label.]
en: Parent:
he_IL: אב:

[ctx: Custom post type label.]
en: Search
he_IL: חפש

[ctx: Custom post type label.]
en: Template
he_IL: תבנית

[ctx: Custom post type label.]
en: Templates
he_IL: תבניות

[ctx: Custom post type label.]
en: View
he_IL: צפה

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Add New Category
he_IL: הוסף קטגוריה

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: All Categories
he_IL: כל הקטגוריות

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Categories
he_IL: קטגוריות

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Category
he_IL: קטגוריה

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Edit Category
he_IL: ערוך קטגוריה

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: New Category Name
he_IL: שם קטגוריה חדש

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category
he_IL: קטגוריית אב

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category:
he_IL: קטגוריית אב:

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Search Categories
he_IL: חפש קטגוריות

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Type
he_IL: סוג

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Update Category
he_IL: עדכן קטגוריה

en: Customize Theme
he_IL: התאמה אישית של ערכת העיצוב

en: Dark
he_IL: כהה

en: Dashed
he_IL: מקווקו

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date Format
he_IL: פורמט תאריך

en: Date Last Modified
he_IL: תאריך השינוי האחרון

en: Day
he_IL: יום

en: Days
he_IL: ימים

en: Deactivated!
he_IL: הושבת!

en: Debug Mode Disabled
he_IL: מצב איתור באגים אינו זמין

en: Debug Mode Enabled
he_IL: מצב איתור באגים זמין

en: Decoration
he_IL: קישוט (דקורציה)

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default Page Heading
he_IL: כותרת דף ברירת מחדל

en: Default Row Content Width
he_IL: ברירת המחדל לרוחב התוכן בשורה

en: Default Row Width
he_IL: רוחב שורה ברירת מחדל

[ctx: Default user template category.]
en: Uncategorized
he_IL: ללא קטגוריה

en: Delay
he_IL: השהייה

en: Delete Column
he_IL: מחק עמודה

en: Descending
he_IL: יורד

en: Deselect All
he_IL: הסר בחירה מכולם

en: Dev Feedback
he_IL: Dev משוב

en: Disable
he_IL: כיבוי

en: Disable All Templates
he_IL: בטל את כל התבניות

en: Disable Debug Mode
he_IL: הפוך מצב איתור באגים ללא זמין

en: Disable Right-Click
he_IL: בטל אפשרות לחצן ימני בעכבר

en: Disabled
he_IL: לא פעיל

en: Discard
he_IL: בטל

en: Discard Changes and Exit
he_IL: בטל שינויים וצא

en: Discard changes and exit
he_IL: בטל שינויים וצא

en: Display
he_IL: תצוגה

en: Display a Google map.
he_IL: הצגת מפת גוגל.

en: Display a WordPress sidebar that has been registered by the current theme.
he_IL: הצג סרגל צד של וורדפרס שנרשם ע”י התבנית הנוכחית.

en: Display a WordPress widget.
he_IL: הצג ווידג’ט של וורדפרס.

en: Display a carousel of your WordPress posts.
he_IL: הצג קרוסלה של הפוסטים שלך מוורדפרס.

en: Display a collapsible accordion of items.
he_IL: תצוגת אקורדיון של פריטים.

en: Display a collection of tabbed content.
he_IL: הצג אוסף של תכנים באמצעות כרטיסיות.

en: Display a grid of your WordPress posts.
he_IL: הצג רשת של הפוסטים שלך בוורדפרס.

en: Display a group of linked Font Awesome icons.
he_IL: הצג קבוצת צלמיותם מקושרים של Font Awesome.

en: Display a heading, subheading and a button.
he_IL: הצג כותרת, כותרת משנה וכפתור.

en: Display a slider of your WordPress posts.
he_IL: הצג סליידר עם הפוסטים שלך מוורדפרס.

en: Display a title/page heading.
he_IL: הצגת כותרת / כותרת עמוד.

en: Display an icon and optional title.
he_IL: הצג צלמית וכותרת אופציונאלית.

en: Display multiple photos in a gallery view.
he_IL: הצג מספר תמונות בתצוגה גלריה.

en: Display multiple photos in a slideshow view.
he_IL: הצג תמונות מרובות בתצוגת שקופיות.

en: Display products or categories from your WooCommerce store.
he_IL: הצג מוצרים או קטגוריות מחנות ה-WooCommerce שלך.

en: Display raw HTML code.
he_IL: הצג קוד HTML גולמי.

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
he_IL: הצגת שקופיות מרובות עם כותרת וקריאה לפעולה אופציונלית.

en: Displays social buttons.
he_IL: הצג כפתורי רשתות חברתיות.

en: Do you really want to delete this column?
he_IL: אתה באמת רוצה למחוק עמודה זו?

en: Do you really want to delete this item?
he_IL: אתה באמת רוצה למחוק פריט זה?

en: Do you really want to delete this module?
he_IL: אתה באמת רוצה למחוק מודול זה?

en: Do you really want to delete this row?
he_IL: אתה באמת רוצה למחוק שורה זו?

en: Do you really want to delete this template?
he_IL: אתה באמת רוצה למחוק תבנית זו?

en: Do you really want to discard these changes? All of your changes that are not published will be lost.
he_IL: אתה באמת רוצה לבטל את השינויים הללו? כל השינויים שלא פורסמו יאבדו.

en: Done
he_IL: סיים

en: Dot Color
he_IL: צבע נקודה

en: Dots
he_IL: נקודות

en: Dotted
he_IL: מנוקד

en: Double
he_IL: כפול

en: Drop a row layout or module to get started!
he_IL: הוסף פריסת שורה או מודול כדי להתחיל!

en: Drop us a line today for a free quote!
he_IL: כתבנו לנו היום לקבלת הצעת מחיר חינם!

en: Dropdown Background Color
he_IL: צבע רקע נפתח

en: Dropdown Link Padding
he_IL: ריווח קישורים לרשימה נפתחת

en: Dropdown Padding
he_IL: מרווח נפתח

en: Dropdown Shadow
he_IL: צל לתפריט נפתח

en: Dropdowns
he_IL: רשימות נפתחות

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Duplicate Column
he_IL: שכפל עמודה

en: Duplicate Layout
he_IL: שכפל פריסה

[ctx: Duplicate page/post action label.]
en: Duplicate Layout
he_IL: שכפל פריסה

en: Duration
he_IL: תקופה

en: ERROR! We were unable to connect to the update server. If the issue persists, please contact your host and let them know your website cannot connect to updates.wpbeaverbuilder.com.
he_IL: שגיאה! לא הצלחנו להתחבר לשרת העדכונים. אם בעיה זו ממשיכה אנא פנה לספק האחסון שלך ובדוק איתם מדוע לאתר שלך אין גישה ל- updates.wpbeaverbuilder.com.

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Edit Column
he_IL: ערוך עמודה

en: Edit Content
he_IL: ערוך תוכן

en: Edit Gallery
he_IL: ערוך גלריה

en: Edit Playlist
he_IL: עריכת פלייליסט

en: Edited
he_IL: נערך

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email Address
he_IL: כתובת אימייל

en: Email Field
he_IL: שדה אימייל

en: Email Field Placeholder
he_IL: ‫שומר מקום לשדה אימייל

en: Email Field Text
he_IL: תוכן שדה אימייל

en: Email Subject
he_IL: נושא אימייל

en: Embed
he_IL: מוטבע

en: Enable
he_IL: אפשר

en: Enable All Templates
he_IL: אפשר את כל התבניות

en: Enable Audio
he_IL: אפשר אודיו

en: Enable Contact Support
he_IL: אפשר פניה לתמיכה

en: Enable Core Templates Only
he_IL: אפשר תבניות הליבה בלבד

en: Enable Debug Mode
he_IL: יש להפעיל מצב איתור באגים

en: Enable Help Button
he_IL: אפשר כפתור עזרה

en: Enable Help Tour
he_IL: אפשר סיור עזרה

en: Enable Help Video
he_IL: אפשר וידאו עזרה

en: Enable Knowledge Base
he_IL: אפשר בסיס מידע

en: Enable Structured Data?
he_IL: האם לאפשר נתונים מובנים?

en: Enable Templates
he_IL: אפשר תבניות

en: Enable User Templates Only
he_IL: אפשר תבניות משתמש בלבד

en: Enable debug mode to generate a unique support url.
he_IL: אפשר מצב איתור באגים כדי ליצור כתובת url ייחודית לתמיכה.

en: Enable proxy cache clearing
he_IL: הפיכת ניקוי מטמון proxy לזמין

en: Enable the Cache Clearing Tool
he_IL: הפיכת הכלי לניקוי מטמון

en: Enabled
he_IL: פעיל

en: Enabled Modules
he_IL: מודולים מאופשרים

en: Enabling this setting displays the control bar in an overlay at the bottom or top of the slides.
he_IL: הפיכת הגדרה זו לזמינה מציגה את סרגל הבקרה בשכבת-על בתחתית השקופיות או בחלק העליון.

en: Enter License Key
he_IL: הזן מפתח רשיון

en: Enter a CSS selector for the default page heading to hide it.
he_IL: הזן מזהה CSS עבור כותרת ברירת המחדל בדי להסתיר אותה.

en: Enter a comma separated list of the post types you would like the builder to work with.
he_IL: הזן רשימה מופרדת בפסיקים של כל סוגי הפוסטים איתם תרצה שמחולל העמודים יעבוד.

en: Enter a list of %1$s.
he_IL: הזן רשימה של %1$s.

en: Enter a list of authors usernames.
he_IL: הזן רשימת שמות משתמש של העורכים.

en: Enter a post title to search.
he_IL: הזן כותרת פוסט לחיפוש.

en: Enter the ID of a site on the network whose templates should override core builder templates. Leave this field blank if you do not wish to override core templates.
he_IL: הזן את המזהה של אתר ברשת אשר התבניות שלו ידרסו את תבניות הליבה של מחולל העמודים. השאר שדה זה ריק אם אין ברצונך לדרוס את תבניות הליבה.

en: Enter your <a%s>license key</a> to enable remote updates and support.
he_IL: הזן את <a%s>קוד הרשיון</a> שלך כדי לאפשר תמיכה ועידכונים אוטומטיים.

en: Equal Heights
he_IL: גבהים שווים

en: Equalize Column Heights
he_IL: השווה גובה עמודות

en: Equalize Heights
he_IL: איזון גובה

en: Error! A site with that ID doesn't exist.
he_IL: שגיאה! לא קיים אתר עם מזהה זה.

en: Error! Could not unzip file.
he_IL: שגיאה! לא יכול לפתוח את הקובץ.

en: Error! Please enter a date that is in the future.
he_IL: שגיאה! הזינו בבקשה תאריך עתידי.

en: Error! Please enter a number for the site ID.
he_IL: שגיאה! אנא הזן מספר עבור מזהה האתר.

en: Error! Please enter a valid day.
he_IL: שגיאה! הזינו בבקשה תאריך תקני.

en: Error! Please enter a valid month.
he_IL: שגיאה! הזינו בבקשה חודש תקני.

en: Error! Please enter a valid year.
he_IL: שגיאה! הזינו בבקשה שנה תקנית.

en: Error! Please enter an iframe for the video embed code.
he_IL: שגיאה! נא הזן iframe עבור קוד הטמעת הוידאו.

en: Error! Please upload an icon set from either Icomoon or Fontello.
he_IL: שגיאה! יש להעלות ערכת סמלים מ-Icomoon או Fontello בלבד.

en: Error! When downloading from Icomoon, be sure to click the Download Font button and not Generate SVG.
he_IL: שגיאה! בעת הורדה מ- Icomoon, הקפד ללחוץ על לחצן הורד גופן ועל לא ליצור SVG.

en: Error! You must have at least one feature of the help button enabled.
he_IL: שגיאה! יש לאפשר לפחות תכונה אחת של לחצן העזרה.

en: Error! You must have at least one icon set enabled.
he_IL: שגיאה! אתה חייב לאפשר לפחות ערכת סמלים אחת.

en: Error! You must have at least one module enabled.
he_IL: שגיאה! מודול אחד לפחות זמין.

en: Error: Could not connect to Campayn. %s
he_IL: שגיאה: לא היתה אפשרות להתחבר אל Campayn.  %s

en: Error: Could not connect to Constant Contact. %s
he_IL: שגיאה: לא היתה אפשרות להתחבר ל-Constant Contact. %s

en: Error: Could not connect to Enormail. %s
he_IL: שגיאה: חיבור ל-Enormail נכשל. %s

en: Error: Could not connect to MailerLite. %s
he_IL: שגיאה: חיבור ל-MailerLite נכשל. %s

en: Error: Could not connect to Mailrelay. %s
he_IL: שגיאה: לא היתה אפשרות להתחבר אל Mailrelay.  %s

en: Error: Could not connect to Mautic. %s
he_IL: שגיאה: לא היתה אפשרות להתחבר אל Mautic.  %s

en: Error: Could not connect to SendinBlue. %s
he_IL: שגיאה: לא היתה אפשרות להתחבר אל SendinBlue. %s

en: Error: Could not connect to Sendy. %s
he_IL: שגיאה: לא היתה אפשרות להתחבר לשליחה.  %s

en: Error: Could not connect to iContact Pro. %s
he_IL: שגיאה: לא היתה אפשרות להתחבר iContact Pro.  %s

en: Error: Could not connect to iContact. %s
he_IL: שגיאה: לא היתה אפשרות להתחבר אל iContact. %s

en: Error: Could not subscribe to SendinBlue. %s
he_IL: שגיאה: לא היתה אפשרות להרשם ל-SendinBlue. %s

en: Error: Invalid API data.
he_IL: שגיאה: נתוני API לא חוקיים.

en: Error: Please check your API URL and API key.
he_IL: שגיאה: אנא בדוק את כתובת ה-URL עבור ה-API ואת מפתח ה-API שלך.

en: Error: Please check your API credentials.
he_IL: שגיאה: נא בדוק את אישורי ה-API שלך.

en: Error: Please check your API key.
he_IL: שגיאה: אנא בדוק את מפתח ה-API.

en: Error: Please check your API key. %s
he_IL: שגיאה: נא בדוק את מפתח ה-API שלך.  %s

en: Error: Please check your API token. %s
he_IL: שגיאה: נא בדוק את אסימון ה-API שלך.  %s

en: Error: Please check your API token. Code: %s
he_IL: שגיאה: בדוק את האסימון שלך API. קוד: %s

en: Error: Please check your Account ID. %s
he_IL: שגיאה: נא בדוק את מזהה החשבון שלך.  %s

en: Error: Please enter a valid Authorization Code.
he_IL: שגיאה: נא להזין קוד אישור חוקי.

en: Error: You must provide a Host.
he_IL: שגיאה: עליך לספק מחשב מארח.

en: Error: You must provide a app ID.
he_IL: שגיאה: עליך לספק מזהה יישום.

en: Error: You must provide a app password.
he_IL: שגיאה: עליך לספק סיסמה ליישום.

en: Error: You must provide a company ID.
he_IL: שגיאה: עליך לספק מזהה חברה.

en: Error: You must provide a list ID.
he_IL: שגיאה: עליך לספק מזהה רשימה.

en: Error: You must provide a profile ID.
he_IL: שגיאה: עליך לספק מזהה פרופיל.

en: Error: You must provide a username.
he_IL: שגיאה: עליך לספק שם משתמש.

en: Error: You must provide an API URL.
he_IL: שגיאה: עליך לספק כתובת URL עבור ה-API.

en: Error: You must provide an API key.
he_IL: שגיאה: עליך לספק מפתח API.

en: Error: You must provide an API token.
he_IL: שגיאה: עליך לספק אסימון API.

en: Error: You must provide an API username.
he_IL: שגיאה: עליך לספק שם משתמש של API.

en: Error: You must provide an APP ID.
he_IL: שגיאה: עליך לספק מזהה יישום - App ID.

en: Error: You must provide an Access Key.
he_IL: שגיאה: עליך לספק מפתח גישה.

en: Error: You must provide an Account ID.
he_IL: שגיאה: עליך לספק מזהה חשבון.

en: Error: You must provide an Authorization Code.
he_IL: שגיאה: עליך לספק קוד אישור.

en: Error: You must provide an access token.
he_IL: שגיאה: עליך לספק אסימון גישה.

en: Error: You must provide an app ID.
he_IL: שגיאה: עליך לספק מזהה יישום.

en: Error: You must provide an app password.
he_IL: שגיאה: עליך לספק סיסמה ליישום.

en: Error: You must provide an email address.
he_IL: שגיאה: עליך לספק כתובת דואר אלקטרוני.

en: Error: You must provide your Mautic app user password.
he_IL: שגיאה: עליך לספק את סיסמת המשתמש Mautic app שלך.

en: Error: You must provide your Mautic app username.
he_IL: שגיאה: עליך לספק את שם המשתמש שלך app Mautic.

en: Error: You must provide your Mautic installation URL.
he_IL: שגיאה: עליך לספק את כתובת ה-URL של ההתקנה Mautic.

en: Error: You must provide your Sendy installation URL.
he_IL: שגיאה: עליך לספק את כתובת ה-URL להתקנת השליחה.

en: Example: page, post, product
he_IL: דוגמה: עמוד, פוסט, מוצר

en: Excerpt
he_IL: תקציר

en: Exclude Current Post
he_IL: אל תכלול את ההודעה הנוכחית

en: Exclude the current post from the query.
he_IL: אל תכלול את ההודעה הנוכחית מהשאילתה.

en: Exit
he_IL: יציאה

en: Expand First Item
he_IL: הרחב את הפריט הראשון

en: Expanded
he_IL: מורחב

en: Expert support from our world-class support team.
he_IL: תמיכה מקצועית מצוות התמיכה ברמה עולמית.

en: Export All
he_IL: יצא הכל

en: Export Selected
he_IL: יצא נבחרים

en: Export Template Data
he_IL: ייצא דאטה תבנית

en: Extra-Bold
he_IL: מודגש במיוחד

en: Extra-Bold Italic
he_IL: מודגש במיוחד ונטוי

en: Extra-Light
he_IL: קל במיוחד

en: Extra-Light Italic
he_IL: בהיר במיוחד נטוי

en: Facebook Button
he_IL: כפתור פייסבוק

en: Fade
he_IL: עמעום

en: Fade In On Hover
he_IL: אפקט עמעום בעת ריחוף

en: Fallback Photo
he_IL: תמונת רקע כברירת מחדל

en: Family
he_IL: משפחה

en: Fast
he_IL: מהיר

en: Feature
he_IL: תכונה

en: Featured Image
he_IL: תמונה ראשית

en: Featured Products
he_IL: מוצרים מומלצים

en: Features Min Height
he_IL: גובה מינימאלי לתכונות

en: Feed URL
he_IL: ‏URL של הפיד

en: Field Loading...
he_IL: שדה נטען…

[ctx: Field name to add.]
en: Add %s
he_IL: הוסף %s

en: Fields
he_IL: שדות

en: Fill
he_IL: מלא

en: Filter
he_IL: סינון

en: Fit
he_IL: התאם

en: Fix Errors
he_IL: תיקון שגיאות

en: Fixed
he_IL: קבוע

en: Fixed Width
he_IL: רוחב קבוע

en: Flat
he_IL: שטוח

en: Flyout Overlay
he_IL: שכבה נשלפת

en: Flyout Position
he_IL: מיקום נשלף של

en: Flyout Push
he_IL: ‫נשלף בדחיפה

en: Flyout Push with Opacity
he_IL: נשלף בדחיפה עם שקיפות

en: Font
he_IL: גופן

en: For example, if your number is 10%, your suffix would be "%".
he_IL: לדוגמה, אם המספר שלך הוא 10%, הסיומת שלך תהיה “%”.

en: For example, if your number is US$ 10, your prefix would be "US$ ".
he_IL: לדוגמה, אם המספר שלך הוא US$ 10, קידומת שלך תהיה "US$".

en: For multiple tags, separate with comma.
he_IL: עבור תגים מרובים, הפרד באמצעות פסיק.

en: For that, check our <a href="%1$s" target="_blank">Knowledge Base</a> or try searching <a href="%2$s" target="_blank">the Beaver Builders Facebook group</a>.
he_IL: לשם כך, בדוק את <a href="%1$s" target="_blank">מרכז המידע</a> או נסה לחפש <a href="%2$s" target="_blank">את קבוצת הפייסבוק של Beaver Builders </a>.

en: Form
he_IL: טופס

en: Found in your MailerLite account under Integrations > Developer API.
he_IL: נמצא בחשבון ה-MailerLite שלך תחת Integrations > Developer API.

en: Found in your Sendy application under Settings.
he_IL: נמצא ביישום השליחה שלך תחת הגדרות.

en: Frontend
he_IL: ממשק חזיתי

en: Full Height
he_IL: גובה מלא

en: Full Size
he_IL: גודל מלא

en: Full Text
he_IL: טקסט מלא

en: Full Width
he_IL: רוחב מלא

en: Full width content spans the width of the page from edge to edge. Fixed content is no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
he_IL: תוכן ברוחב מלא מתפרס לרוחב הדף מן הקצה אל הקצה. תוכן ברוחב קבוע לא יהיה רחב יותר מרוחב השורה המקסימאלי שהוגדר בהגדרות הכלליות.

en: Full width rows span the width of the page from edge to edge. Fixed rows are no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
he_IL: שורות ברוחב מלא, מתפרסות לרוחב הדף מן הקצה אל הקצה. שורות ברוחב קבוע לא יהיו רחבות יותר מרוחב השורה המקסימאלי שהוגדר בהגדרות הכלליות.

en: Fullscreen Button
he_IL: כפתור מסך מלא

en: Gallery
he_IL: גלריה

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
he_IL: תמונות ממוזערות (Thumbnails)

en: General
he_IL: כללי

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Enable auto spacing for responsive layouts?"]
en: Enable Auto Spacing
he_IL: אפשר מרווח אוטומטי

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Responsive layout enabled?"]
en: Enabled
he_IL: מאופשר

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Show page heading?"]
en: Show
he_IL: הצג

[ctx: Generic add button label for adding new content.]
en: Add
he_IL: הוסף

en: Get Help
he_IL: קבל עזרה

en: Get More Features
he_IL: קבל אפשרויות נוספות

en: Get Started
he_IL: התחל

en: Get more time-saving features, modules, and expert support.
he_IL: קבל יותר אפשרויות, מודולים ואפשרויות ייצוא חוסכות זמן.

en: Get started by choosing a layout template to customize, or build a page from scratch by selecting the blank layout template.
he_IL: התחל על-ידי בחירת תבנית פריסה להתאמה אישית, או בנה עמוד מאפס על ידי בחירת התבנית הריקה.

en: Getting Started - Building your first page.
he_IL: תחילת העבודה-בניית הדף הראשון שלך.

en: Getting Started Video
he_IL: וידאו הדרכה ראשונית

en: Global
he_IL: גלובלי

en: Global Settings
he_IL: הגדרות גלובליות

en: Global rows, cols and modules can be added to multiple pages and edited in one place.
he_IL: עמודות, שורות ומודולים גלובלים ניתנים להוספה לעמודים מרובים וניתנים לעריכה ממקום אחד.

en: Google Plus Button
he_IL: כפתור גוגל פלוס

en: Gradient
he_IL: מעבר צבע (Gradient)

en: Gradient Fill
he_IL: מילוי מעבר צבע

en: Grid
he_IL: רשת

en: Group
he_IL: קבוצה

en: HTML Element
he_IL: אלמנט HTML

en: HTML Tag
he_IL: תג HTML

en: Hamburger Icon
he_IL: צלמית המבורגר

en: Hamburger Icon + Label
he_IL: צלמית המבורגר + תווית

en: Heading
he_IL: כותרת

en: Heading Color
he_IL: צבע כותרת

en: Heading Size
he_IL: גודל כותרת

en: Heading Tag
he_IL: תג כותרת

en: Heading Typography
he_IL: טיפוגרפיה כותרת

en: Height
he_IL: גובה

en: Help
he_IL: עזרה

en: Help Button
he_IL: כפתור עזרה

en: Help Button Settings
he_IL: הגדרות כפתור עזרה

en: Help Tour
he_IL: סיור עזרה

en: Help Video
he_IL: וידאו עזרה

en: Help Video Embed Code
he_IL: קוד הטמעה של וידאו עזרה

en: Helpful Tools
he_IL: כלים שימושיים

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Highlight
he_IL: הדגשה

en: Horizontal
he_IL: אופקית

en: Horizontal Orientation
he_IL: כיוון אופקי

en: Horizontal Padding
he_IL: ריווח אופקי

en: Host
he_IL: שרת מארח

en: Hour
he_IL: שעה

en: Hours
he_IL: שעות

en: Hover Color
he_IL: צבע במעבר עכבר

en: Hover Transition
he_IL: שינוי במעבר עכבר

[ctx: How many posts to skip.]
en: Offset
he_IL: דילוג

en: I Accept the Terms and Conditions
he_IL: אני מקבל את התנאים וההתניות

en: ID
he_IL: מזהה ‪(‬ID‪)‬

en: Icon
he_IL: צלמית

en: Icon Colors
he_IL: צבע צלמית

en: Icon Group
he_IL: קבוצת צלמיות

en: Icon Position
he_IL: מיקום הצלמית

en: Icon Settings
he_IL: הגדרות צלמיותם

en: Icon Structure
he_IL: מבנה צלמית

en: Icon Visibility
he_IL: נראות הצלמית [icon]

en: Icons
he_IL: איקונים

en: Icons for the main site must be managed in the network admin.
he_IL: צלמיותם עבור האתר הראשי חייבים להיות מנוהלים באדמין הרשת.

en: If enabled we will send anonymous usage stats to help improve the plugin.
he_IL: אם זמין אנו נשלח סטטיסטיקת שימוש אנונימי כדי לעזור לשפר את plugin.

en: If set to Yes, hides the control bar overlay after the number of seconds you specify. Control bar overlay reappears upon mouseover.
he_IL: אם ההגדרה כן מסתירה את שכבת-העל של סרגל הבקרה לאחר מספר השניות שתציין. שכבת-על של סרגל בקרה מופיעה מחדש בעת העכבר.

en: If you can't find an answer, feel free to <a href="%s" target="_blank">send us a message with your question.</a>
he_IL: אם לא תצליח למצוא תשובה, תרגיש חופשי <a href="%s" target="_blank">לשלוח לנו הודעה עם השאלה שלך.</a>

en: If you need to export templates for import into another site, please use the exporter at <a href="%s">Tools > Export</a>.
he_IL: אם אתה צריך לייצא תבניות בכדי לייבא אותן לאתר אחר, אנא השתמש בכלי היצוא ב <a href="%s">כלים > יצא</a>.

en: If you want to show this field, please provide valid Site and Secret Keys.
he_IL: אם ברצונך להציג שדה זה אנא ספק אתר ומפתח סודי תקינים.

en: If your overall theme/images are lighter in color, light will display buttons in a darker color scheme and vice versa for dark.
he_IL: אם ערכת הנושא / התמונות בהירות יותר אז “בהיר” יציג את כפתורי המצגת בגוונים כהים יותר ולהיפך עבור “כהה”.

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image Position
he_IL: מיקום תמונה

en: Image Size
he_IL: גודל תמונה

en: Image Spacing
he_IL: ריווח תמונה

en: Image Type
he_IL: סוג תמונה

en: Image Width
he_IL: רוחב תמונה

[ctx: Image size.]
en: Full Size
he_IL: גודל מלא

[ctx: Image size.]
en: Large
he_IL: גדול

[ctx: Image size.]
en: Medium
he_IL: בינוני

[ctx: Image size.]
en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת (Thumbnail)

[ctx: Image type.]
en: None
he_IL: ללא

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
he_IL: ייבוא <strong>הודעות, דפים, הערות, שדות מותאמים אישית, קטגוריות, ותגיות</strong> מקובץ הייצוא של וורדפרס‪.

[ctx: Indicator for global node templates.]
en: Global
he_IL: גלובלי

en: Info
he_IL: מידע

en: Inline
he_IL: בתוך השורה

en: Insert
he_IL: הוסף

en: Inside Bar
he_IL: בתוך הבר

en: Installation URL
he_IL: קישור התקנה

en: Invisible (V2)
he_IL: בלתי נראה (V2)

en: Invisible (V3)
he_IL: בלתי נראה (V3)

en: Italic
he_IL: נטוי

en: Item
he_IL: פריט

en: Item Border
he_IL: גבול פריט

en: Item Size
he_IL: גודל הפריט

en: Item Spacing
he_IL: ריווח פריטים

en: Items
he_IL: פריטים

en: Join the Community
he_IL: הצטרפות לקהילה

en: Keep changes drafted and exit
he_IL: שמור שינויים כטיוטה וצא

en: Ken Burns
he_IL: קן ברנס

en: Keyboard Shortcuts
he_IL: מקשי קיצור

[ctx: Keyboard action to dismiss the current task or panel]
en: Dismiss Active Panel
he_IL: סגור את הפאנל הפעיל

[ctx: Keyboard action to open save template form]
en: Save New Template
he_IL: שמור תבנית חדשה

[ctx: Keyboard action to open the global settings panel]
en: Open Global Settings
he_IL: פתח הגדרות גלובליות

[ctx: Keyboard action to open the layout settings panel]
en: Open Layout Settings
he_IL: פתח הגדרות פריסה

[ctx: Keyboard action to open the module search panel]
en: Display Module Search
he_IL: הצג חיפוש מודולים

[ctx: Keyboard action to publish any pending changes]
en: Publish changes without leaving builder
he_IL: פרסם שינויים בלי לצאת ממחולל העמודים

[ctx: Keyboard action to save changes]
en: Save Layout
he_IL: שמור פריסה

[ctx: Keyboard action to show modules tab]
en: Open Modules Tab
he_IL: פתח טאב מודולים

[ctx: Keyboard action to show rows tab]
en: Open Rows Tab
he_IL: פתח טאב שורות

[ctx: Keyboard action to show saved tab]
en: Open Saved Tab
he_IL: פתח טאב שמורים

[ctx: Keyboard action to show templates tab]
en: Open Templates Tab
he_IL: פתח טאב תבניות

[ctx: Keyboard action to switch between light and dark UI brightness]
en: Change UI Brightness
he_IL: שינוי בהירות ממשק המשתמש

[ctx: Keyboard action to toggle preview mode]
en: Toggle Preview Mode
he_IL: החלף מצב תצוגה מקדימה

en: Knowledge Base
he_IL: בסיס מידע

en: Knowledge Base URL
he_IL: כתובת בסיס מידע

en: Label
he_IL: תווית

[ctx: Label size.]
en: Large
he_IL: גדול

[ctx: Label size.]
en: Medium
he_IL: בינוני

[ctx: Label size.]
en: Small
he_IL: קטן

en: Landing Pages
he_IL: דפי נחיתה

en: Landscape
he_IL: אופקי ‪(Landscape)‬

en: Large
he_IL: גדול

en: Large &amp; Medium Devices Only
he_IL: מסכים גדולים ובינוניים בלבד

en: Large Devices Only
he_IL: מסכים גדולים בלבד

en: Launch Page Builder
he_IL: הפעל מחולל עמודים

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Layout CSS & Javascript
he_IL: CSS / Javascript לפריסה

en: Layout CSS / Javascript
he_IL: CSS / Javascript לפריסה

en: Layout Templates
he_IL: תבניות פריסה

en: Learn More
he_IL: למד עוד

en: Left
he_IL: שמאל

en: Left & Right Sidebar
he_IL: סרגל צד מימין ומשמאל

en: Left Bottom
he_IL: שמאל תחתון

en: Left Center
he_IL: שמאל מרכז

en: Left Content
he_IL: תוכן משמאל

en: Left Sidebar
he_IL: סרגל צד משמאל

en: Left To Right
he_IL: שמאל לימין

en: Left Top
he_IL: שמאל עליון

en: Left of Heading
he_IL: משמאל לכותרת

en: Left of Text and Heading
he_IL: משמאל לטקסט ולכותרת

en: Let's Get Building!
he_IL: בוא נתחיל לבנות!

en: Leverage percent, em, and viewport-based units.
he_IL: מינוף אחוזים, אם ויחידות המבוססות על אשנב.

en: License
he_IL: רישיון

en: License Removed
he_IL: רשיון הוסר

en: License key saved!
he_IL: מפתח רשיון נשמר!

en: Light
he_IL: קל

en: Light Italic
he_IL: בהיר נטוי

en: Lightbox
he_IL: חלון נפתח (Lightbox)

en: Lightbox Content
he_IL: תוכן החלון הנפתח

en: Lightbox Photo Size
he_IL: גודל התמונה Lightbox

en: Line
he_IL: שורה [קו]

en: Line Height
he_IL: גובה שורה

en: Line Through
he_IL: שורה דרך

en: Linear
he_IL: קווי

en: Link
he_IL: קישור

en: Link Color
he_IL: צבע קישור

en: Link Hover Background Color
he_IL: צבע רקע ריחוף

en: Link Hover Color
he_IL: צבע קישור במעבר עכבר

en: Link Padding
he_IL: ריווח קישורים

en: Link Text
he_IL: טקסט קישור

en: Link Type
he_IL: סוג קישור

en: Link Typography
he_IL: מקשר טיפוגרפיה

en: Link URL
he_IL: כתובת URL של הקישור

[ctx: Link text]
en: here
he_IL: כאן

en: Link type applies to how the image should be linked on click. You can choose a specific URL, the individual photo or a separate page with the photo.
he_IL: סוג הקישור קובע לאן התמונה תקושר בלחיצת עכבר. באפשרותך לבחור URL ספציפי, התמונה עצמה או עמוד נפרד עם התמונה.

[ctx: Link type.]
en: None
he_IL: ללא

en: Links
he_IL: קישורים

en: List
he_IL: רשימה

en: List ID
he_IL: הצג הכל

en: Load More
he_IL: טען עוד

en: Load More Button
he_IL: כפתור טען עוד

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Locale
he_IL: שפה

en: Locked
he_IL: נעול

en: Logged In User
he_IL: משתמש מחובר

en: Logged Out User
he_IL: משתמש מנותק

en: Loop
he_IL: ניגון חוזר בלולאה

[ctx: MailChimp list group.]
en: Groups
he_IL: קבוצות

en: Main Query
he_IL: שאילתא ראשית

en: Make this saved row or module global?
he_IL: הפוך מודול או שורה שמורה זו לגלובלית?

en: Manage Templates
he_IL: נהל תבניות

en: Map
he_IL: מפה

en: Margins
he_IL: מרווחים ‪(‬Margin‪)‬

en: Masonry
he_IL: לבנים

en: Mautic Password
he_IL: Mautic סיסמה

en: Mautic Username
he_IL: שם משתמש Mautic

en: Max Content Width
he_IL: רוחב מקסימלי לתוכן

en: Max Width
he_IL: רוחב מקסימאלי

en: Media
he_IL: מדיה

en: Media Library
he_IL: ספריית המדיה

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Medium &amp; Small Devices Only
he_IL: מסכים בינוניים וקטנים בלבד

en: Medium Device Breakpoint
he_IL: נקודת שבירה של מסכים בינוניים

en: Medium Devices Only
he_IL: מסכים בינוניים בלבד

en: Medium Italic
he_IL: בינוני נטוי

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Menu Alignment
he_IL: יישור תפריט

en: Menu Background Color
he_IL: צבע רקע תפריט

en: Menu Background Color (Mobile)
he_IL: צבע רקע תפריט (מובייל)

en: Menu Button
he_IL: כפתור תפריט

en: Menu Order
he_IL: סדר תפריט

en: Message
he_IL: הודעה

en: Message Sent!
he_IL: הודעה נשלחה!

en: Message failed. Please try again.
he_IL: ההודעה נכשלה. נא נסה שוב.

[ctx: Message that displays when a panel tab has no view to display]
en: Sorry, no content was found!
he_IL: מצטער, לא נמצא תוכן!

[ctx: Message that displays when there are no templates to display]
en: Sorry, no templates were found!
he_IL: מצטער, לא נמצאו תבניות!

en: Meta Key
he_IL: מפתח מטא

en: Meta Value (Alphabetical)
he_IL: ערך מטא (אלפבתי)

en: Meta Value (Numeric)
he_IL: ערך מטא (מספרי)

en: Midpoint
he_IL: אמצע

en: Minimum Height
he_IL: גובה מינימלי

en: Minute
he_IL: דקה

en: Minutes
he_IL: דקות

en: Misc
he_IL: שונות

en: Mobile Photo
he_IL: תמונת מובייל

en: Mobile Text Colors
he_IL: צבעי טקסט לנייד

en: Module
he_IL: מודול

en: Module Saved!
he_IL: מודול נשמר!

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
he_IL: מובייל

en: Modules
he_IL: מודולים

en: Modules Used
he_IL: מודולים

en: Month
he_IL: חודש

en: More
he_IL: עוד

en: More Link
he_IL: קישור קרא עוד

en: More Link Text
he_IL: טקסט קישור קרא עוד

en: Move
he_IL: העבר

en: Move Column
he_IL: הזז עמודה

en: Move Parent
he_IL: הזז הורה

en: Move your mouse over rows, columns or modules to edit and interact with them.
he_IL: הזז את העכבר מעל שורות, עמודות או מודולים בכדי לערוך ולקיים אינטראקציה עם אותם הרכיבים.

en: Multiple Products
he_IL: מוצרים מרובים

en: My Account
he_IL: החשבון שלי

en: NOTE:
he_IL: שימו לב:

en: NOTE: Not all custom post types may be supported.
he_IL: שימו לב: ייתכן שלא כל סוגי הפוסטים המותאמים אישית ייתמכו.

en: Name
he_IL: שם

en: Name Field
he_IL: שדה שם

en: Name Field Placeholder
he_IL: שומר מקום לשדה שם

en: Nav Position
he_IL: מיקום ניווט

en: Nav Type
he_IL: סוג ניווט

[ctx: Nav type.]
en: None
he_IL: ללא

en: Navigation Arrows
he_IL: חצי ניווט

en: Navigational arrows allow the visitor to freely move through the images in your slideshow. These are larger arrows that overlay your slideshow images and are separate from the control bar navigational arrows.
he_IL: חיצי הניווט מאפשרים למבקרים לנוע בחופשיות דרך התמונות במצגת שלך. אלה חצים גדולים יותר מכיסוי המצגת והם נפרדים מהפקד בר ניווט החצים.

en: Need Some Help?
he_IL: צריכים קצת עזרה?

en: Never
he_IL: אף פעם

en: New Column
he_IL: עמודה חדשה

en: New Row
he_IL: שורה חדשה

en: New Window
he_IL: חלון חדש

en: Next
he_IL: הבא

en: Next testimonial.
he_IL: המלצה הבאה.

en: No
he_IL: לא

en: No Clip
he_IL: ללא קליפ

en: No Columns Found
he_IL: לא נמצאו עמודות

en: No Follow
he_IL: אין לבצע

en: No Group
he_IL: ללא קבוצה

en: No Menus Found
he_IL: לא נמצאו תפריטים

en: No Modules Found
he_IL: לא נמצאו מודולים

en: No Notifications.
he_IL: אין הודעות.

en: No Photo
he_IL: ללא תמונה

en: No Results Message
he_IL: הודעת - לא נמצאו תוצאות

en: No Revisions Found
he_IL: לא נמצאו גרסאות קודמות

en: No Rows Found
he_IL: לא נמצאו שורות

en: No Thanks
he_IL: לא תודה

[ctx: No content panel search results found]
en: No Results Found
he_IL: לא נמצאו תוצאות

en: No new changes to save
he_IL: אין שינויים חדשים לשמירה

en: No results found.
he_IL: לא נמצאו תוצאות.

en: No saved columns found.
he_IL: לא נמצאו עמודות שמורות.

en: No saved modules found.
he_IL: לא נמצאו מודולים שמורים.

en: No saved rows found.
he_IL: לא נמצאו שורות שמורות.

en: No settings selected.
he_IL: לא נבחרו הגדרות.

en: No, Thank You
he_IL: לא, תודה

en: None
he_IL: ללא

en: None Selected
he_IL: לא נבחרו

en: Normal
he_IL: רגיל

en: Normal Italic
he_IL: רגיל נטוי

en: Not Active!
he_IL: לא פעיל!

en: Nothing new to publish
he_IL: אין שינויים לפרסום

en: Notification Subject
he_IL: נושא התראה

en: Notifications
he_IL: התראות

en: Now that you know the basics, you're ready to start building! If at any time you need help, click the help icon in the upper right corner to access the help menu. Happy building!
he_IL: עכשיו שאתה יודע את הבסיס, אתה מוכן להתחיל לבנות! אם בכל עת תצטרך עזרה, לחץ על צלמית העזרה בפינה הימנית העליונה בכדי לגשת לתפריט העזרה. בניה מהנה!

en: Number
he_IL: מספר

en: Number Background Color
he_IL: צבע רקע למספר

en: Number Border Radius
he_IL: רדיוס מסגרת מספר

en: Number Color
he_IL: צבע המספר

en: Number Counter
he_IL: מונה מספרים

en: Number Position
he_IL: מיקום המספר

en: Number Prefix
he_IL: קידומת מספר

en: Number Size
he_IL: גודל המספר

en: Number Spacing
he_IL: ריווח מספרי

en: Number Suffix
he_IL: סיומת מספר

en: Number Type
he_IL: סוג המספר

en: Number of Posts
he_IL: מספר הפוסטים

en: Number of Posts to Move
he_IL: מספר ההודעות להעברה

en: Number of Products
he_IL: מספר המוצרים

en: Number of seconds to complete the animation.
he_IL: מספר שניות כדי להשלים את ההנפשה.

en: Numbers
he_IL: מספרים

en: Numbers + Circles
he_IL: מספרים + עיגולים

en: Numbers and Text
he_IL: מספרים ומלל

en: OK
he_IL: אשר

en: Oblique
he_IL: מסובב

en: Ok, got it!
he_IL: בסדר, הבנתי!

en: On Hover
he_IL: בעת מעבר עכבר

en: Once you're finished, click the Done button to publish your changes, save a draft or revert back to the last published state.
he_IL: לאחר שתסיים, לחץ על כפתור סיים כדי לשמור ולפרסם את השינויים שלך, לשמור טיוטה או לשחזר את הגרסא האחרונה שפורסמה.

en: One feature per line. HTML is okay.
he_IL: תכונה אחת בכל שורה. ניתן להזין גם HTML.

en: Only Numbers
he_IL: מספרים בלבד

en: Optional
he_IL: אופציונלי

en: Optional advanced feature to make use of Google’s v3 analytical capabilities.
he_IL: תכונה מתקדמת אופציונלית לשימוש ביכולות האנליטיות של Google’s v3.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for each post to improve accessibility and machine-readability.
he_IL: אופציונלי. בחר ברכיב מקטע של תוכן HTML5 המתאים לשימוש עבור כל הצבה כדי לשפר את הנגישות ואת הקריאות למחשב.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this column to improve accessibility and machine-readability.
he_IL: אופציונלי. בחר ברכיב מקטע של תוכן HTML5 מתאים לשימוש עבור עמודה זו כדי לשפר את הנגישות ואת קריאות המחשב.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this module to improve accessibility and machine-readability.
he_IL: אופציונלי. בחר ברכיב מקטע של תוכן HTML5 המתאים לשימוש עבור מודול זה כדי לשפר את הנגישות ואת קריאות המחשב.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this row to improve accessibility and machine-readability.
he_IL: אופציונלי. בחר ברכיב מקטע של תוכן HTML5 המתאים לשימוש עבור שורה זו כדי לשפר את הנגישות ואת קריאות המחשב.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this column.
he_IL: אופציונאלי. הגדר את  <a%s>הרשאות</a> הנדרשות למשתמש בכדי לראות את העמודה הנ"ל.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this module.
he_IL: אופציונאלי. הגדר את  <a%s>הרשאות</a> הנדרשות למשתמש בכדי לראות את המודול הנ"ל.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this row.
he_IL: אופציונאלי. הגדר את <a%s>ההרשאות</a> הנדרשות למשתמשים בכדי לראות את השורה הנ"ל.

en: Order
he_IL: סדר

en: Order By
he_IL: סדר לפי

en: Order Tracking
he_IL: מעקב הזמנות

en: Orientation
he_IL: אוריינטציה

en: Other
he_IL: אחר

en: Overlay
he_IL: כיסוי

en: Overlay Background Color
he_IL: צבע כיסוי הרקע

en: Overlay Color
he_IL: צבע כיסוי

en: Overlay Colors
he_IL: צבעים בכיסוי רקע

en: Overlay Enabled
he_IL: כיסוי מופעל

en: Overlay Gradient
he_IL: מעבר צבע (Gradient)

en: Overlay Hide
he_IL: הסתר כיסוי

en: Overlay Hide Delay
he_IL: השהיית הסתרה של הכיסוי

en: Overlay Text Color
he_IL: צבע טקסט בכיסוי רקע

en: Overlay Type
he_IL: סוג שכבת-על

en: Overline
he_IL: קו עליון

en: Override Core Templates
he_IL: דרוס תבניות ליבה

en: Override network settings?
he_IL: דרוס הגדרות רשת?

en: PHP Version
he_IL: גרסת PHP

en: Padding
he_IL: ריפוד ‪(‬Padding‪)‬

en: Pages → Add New
he_IL: דפים ← הוסף חדש

en: Pagination
he_IL: עימוד

en: Pagination Style
he_IL: סגנון עימוד

[ctx: Pagination style.]
en: None
he_IL: ללא

en: Panorama
he_IL: פנורמה

en: Parent Category ID
he_IL: מזהה קטגוריית אב

en: Parent Settings
he_IL: הגדרות הורה

en: Password associated with the username. Make this a Long passPhrase.
he_IL: סיסמה משויכת ל-username. וודאו ביטוי סיסמה ארוך.

en: Paste color here...
he_IL: הדבק צבע כאן…

en: Pause On Hover
he_IL: השהה בריחוף

en: Percent
he_IL: אחוז

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Phone Field
he_IL: שדה טלפון

en: Phone Field Placeholder
he_IL: ‫שומר מקום לשדה טלפון

en: Photo
he_IL: תמונה

en: Photo Border
he_IL: גבול התמונה

en: Photo Count
he_IL: ספירת תמונות

[ctx: Photo Crop.]
en: None
he_IL: ללא

en: Photo File
he_IL: קובץ תמונה

en: Photo Link
he_IL: פתיחת קישור לתמונה

en: Photo Page
he_IL: עמוד עם התמונה

en: Photo Selected
he_IL: תמונה נבחרה

en: Photo Size
he_IL: גודל תמונה

en: Photo Source
he_IL: מקור התמונה

en: Photo Spacing
he_IL: מרווח בין התמונות

en: Photo Style
he_IL: סגנון תמונה

en: Photo URL
he_IL: כתובת URL של התמונה

[ctx: Photo size.]
en: Large
he_IL: גדול

[ctx: Photo size.]
en: Medium
he_IL: בינוני

[ctx: Photo size.]
en: Small
he_IL: קטן

en: Photos
he_IL: תמונות

en: Photos Selected
he_IL: תמונות נבחרו

en: Pinterest Button
he_IL: כפתור פינטרסט

en: Play Button
he_IL: כפתור הפעל

en: Playback
he_IL: הרצה

en: Please Wait...
he_IL: אנא המתן…

en: Please check the captcha to verify you are not a robot.
he_IL: אנא בדוק את הקוד כדי לאמת שאתה לא רובוט.

en: Please connect an account before saving.
he_IL: אנא התחבר לחשבון לפני השמירה.

en: Please enter a color first.
he_IL: אנא הזן צבע קודם.

en: Please enter a message.
he_IL: אנא הזן הודעה.

en: Please enter a subject.
he_IL: אנא הזן נושא.

en: Please enter a valid email address.
he_IL: יש להזין כתובת דוא”ל חוקית.

en: Please enter a valid email.
he_IL: אנא הזן אימייל תקין.

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates.
he_IL: נא הזן מפתח רשיון חוקי כדי לאפשר עדכונים אוטומטיים.

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates. %s
he_IL: נא הזן מפתח רשיון חוקי כדי לאפשר עדכונים אוטומטיים.  %s

en: Please enter a valid phone number.
he_IL: אנא הזן מספר טלפון תקין.

en: Please enter at least one tag before saving.
he_IL: הזינו בבקשה תג אחד לפחות לפני השמירה.

en: Please enter your name.
he_IL: אנא הזן את השם שלך.

en: Please register this website with AWeber to get your Authorization Code. <a%s>Register Now</a>
he_IL: נא רשום אתר זה עם AWeber כדי לקבל את קוד האישור שלך. <a%s>הרשם עכשיו</a>

en: Please select a list before saving.
he_IL: אנא בחר רשימה לפני השמירה.

en: Please select an account before saving.
he_IL: אנא בחר חשבון לפני השמירה.

en: Please select either a background layout or content layout before submitting.
he_IL: אנא בחר פריסת רקע או פריסת תוכן לפני האישור.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin.
he_IL: אנא הירשם כדי להפעיל עדכונים אוטומטיים עבור תוסף זה.

en: Please type "uninstall" in the box below to confirm that you really want to uninstall the page builder and all of its data.
he_IL: נא הקלד “uninstall” בתיבה שלהלן כדי לאשר שאתה באמת רוצה להסיר את מחולל העמודים ואת כל הנתונים שלו.

en: Plugin Branding
he_IL: מיתוג תוסף

en: Plugin Icon URL
he_IL: כתובת URL לאייקון

en: Plugin Name
he_IL: שם התוסף

[ctx: Plugin action link label.]
en: Upgrade
he_IL: שדרג

[ctx: Plugin setup page: Delete icon set.]
en: Delete
he_IL: מחק

[ctx: Plugin setup page: Modules.]
en: All
he_IL: כולם

en: Plugins Count
he_IL: מספר תוספים

en: Plus sign
he_IL: סימן פלוס

en: Popularity
he_IL: פופולריות

en: Portrait
he_IL: פורטרט

en: Position
he_IL: מיקום

en: Post Alignment
he_IL: יישור פוסט

en: Post Background Color
he_IL: צבע רקע הפוסט

en: Post Content
he_IL: תוכן הפוסט

en: Post Hover Transition
he_IL: שינוי פוסט במעבר עכבר

en: Post Icon
he_IL: צלמית פוסט

en: Post Icon Color
he_IL: צבע צלמית פוסט

en: Post Icon Position
he_IL: מיקום צלמית פוסט

en: Post Icon Size
he_IL: גודל צלמית פוסט

en: Post Info
he_IL: מידע על פוסט

en: Post Info Color
he_IL: צבע מידע הפוסט

en: Post Info Typography
he_IL: שכתוב טיפוגרפיה מידע

en: Post Max Width
he_IL: רוחב מקסימלי לפוסט

en: Post Padding
he_IL: ריפוד פוסט

en: Post Spacing
he_IL: ריווח פוסט

en: Post Terms
he_IL: הודעה על תנאי

en: Post Type
he_IL: סוג פוסט

en: Post Types
he_IL: סוגי פוסטים

en: Post Width
he_IL: רוחב פוסט

en: Posted in
he_IL: פורסם ב

en: Posts
he_IL: פוסטים

en: Posts Carousel
he_IL: קרוסלת פוסטים

en: Posts Element
he_IL: אלמנט הצבות

en: Posts Element Class
he_IL: מחלקת אלמנט של הצבות

en: Posts Element Class for UL
he_IL: הצבות מחלקת רכיב עבור UL

en: Posts Per Page
he_IL: פוסטים בכל עמוד

en: Posts Slider
he_IL: סליידר פוסטים

en: Premium Features
he_IL: תכונות בגרסת הפרימיום

en: Preview Layout
he_IL: תצוגה מקדימה של הפריסה

en: Price
he_IL: מחיר

en: Price Box
he_IL: תיבת מחיר

en: Price Size
he_IL: גודל מחיר

[ctx: Price features displayed in pricing box.]
en: Features
he_IL: תכונות

en: Pricing Box
he_IL: תיבת מחיר

en: Pricing Boxes
he_IL: תיבות מחירים

en: Pricing Table
he_IL: טבלת מחירים

en: Product Category
he_IL: קטגוריית מוצר

en: Product ID
he_IL: מזהה מוצר

en: Product IDs
he_IL: מזהי המוצר

en: Product Page
he_IL: עמוד מוצר

en: Products IDs
he_IL: מזהי מוצרים

en: Products Source
he_IL: מקור המוצרים

en: Profile ID
he_IL: מספר מזהה של הפרופיל

en: Publish
he_IL: פרסם

en: Publish Changes
he_IL: פרסם שינויים

en: Publish Layout
he_IL: פריסת פרסום

en: Publish Your Changes
he_IL: שמור ופרסם שינויים

en: Publish changes and exit
he_IL: פרסם שינויים וצא

en: Publishing Changes
he_IL: מפרסם שינויים

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
he_IL: משוך תמונות מתוך ספריית המדיה של וורדפרס או מגלריה באתר SmugMug שלך על-ידי הוספת כתובת ה-URL של פיד ה-RSS מ- SmugMug. תוכל לקבל את כתובת ה-URL של פיד ה-RSS על ידי פונקציית “קבל קישור” בגלריית ה-SmugMug שלך.

en: Radial
he_IL: רדיאלי

en: Radius
he_IL: רדיוס

en: Radius &amp; Shadow
he_IL: צל &amp; רדיוס

en: Random
he_IL: אקראי

en: Random Bars
he_IL: רצועות אקראיות

en: Random Boxes
he_IL: קוביות אקראיות

en: Randomize Photos
he_IL: סדר תמונות אקראי

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Read More
he_IL: קרא עוד

en: Ready to find out more?
he_IL: מוכן לגלות עוד?

en: Ready to start building? Add a new page and jump into Beaver Builder by clicking the Page Builder tab shown on the image.
he_IL: ? מוכן להתחיל לבנות הוסף עמוד חדש וקפוץ לבונה בונה על-ידי לחיצה על הכרטיסיה בונה עמודים המוצגת בתמונה.

en: Rebuilt the theme cache
he_IL: בנה מחדש את זכרון המטמון של התבנית

en: Recent Products
he_IL: מוצרים אחרונים

en: Rectangle
he_IL: מלבני

en: Redirect
he_IL: הפנה

en: Register keys for your website at the <a%1$s>Google Admin Console</a>. You need a different key pair for each reCAPTCHA validation type. <br /><br /><a%2$s>More info about v3 reCAPTCHA.</a>
he_IL: ‫רשמו מפתחות עבור אתר האינטרנט שלכם ב <a%1$s>Google Admin Console</a>.  אתם זקוקים לזוג מפתחות שונה עבור כל סוג אימות מסוג (reCAPTCHA. <br /><br /><a%2$s>>מידע נוסף על (v3 reCAPTCHA.</a>

en: Regular
he_IL: רגיל

en: Remove
he_IL: מחק

en: Remove Account
he_IL: הסר חשבון

en: Remove Video
he_IL: הסר וידאו

en: Render a Countdown module.
he_IL: מודול המחולל ספירה לאחור.

en: Render a WordPress audio shortcode.
he_IL: להפוך shortcode אודיו וורדפרס.

en: Render a WordPress or embedable video.
he_IL: רינדור וידאו בהטמעה או של וורדפרס.

en: Renders a WordPress menu.
he_IL: מציג תפריט וורדפרס.

en: Renders an animated number counter.
he_IL: מרונדר כמונה מספרים עם אנימציה.

en: Repeat
he_IL: חזרה

en: Replace
he_IL: החלף

en: Replace Existing Layout
he_IL: החלף פריסה קיימת

en: Replace Video
he_IL: החלף ווידאו

en: Reset Column Widths
he_IL: אפס רוחב עמודות

en: Reset Row Width
he_IL: איפוס רוחב השורה

en: Responsive
he_IL: רספונסיבי

en: Responsive Breakpoint
he_IL: נקודת שבירה רספונסיבית

en: Responsive Editing
he_IL: עריכה מגיבה

en: Responsive Layout
he_IL: פריסה רספונסיבית

en: Responsive Style
he_IL: סטייל רספונסיבי

en: Responsive Toggle
he_IL: מתג רספונסיבי

en: Reversed
he_IL: מהופך

en: Revisions
he_IL: השוואת גרסאות

en: Revisions are disabled for this site. Please contact your host if you aren't sure how to enable revisions.
he_IL: גרסאות קודמות אינן זמינות עבור אתר זה. אנא צרו קשר עם מנהל האחסון של האתר שלך אם אינך בטוח כיצד להפעיל גרסאות קודמות.

en: Right
he_IL: ימין

en: Right Bottom
he_IL: ימין תחתון

en: Right Center
he_IL: ימין מרכז

en: Right Content
he_IL: תוכן מימין

en: Right Sidebar
he_IL: סרגל צד מימין

en: Right To Left
he_IL: ימין לשמאל

en: Right Top
he_IL: ימין עליון

en: Right of Heading
he_IL: מימין לכותרת

en: Right of Text and Heading
he_IL: מימין לטקסט ולכותרת

en: Rotate
he_IL: סובב

en: Rounded
he_IL: מעוגל

en: Row
he_IL: שורה

en: Row Actions
he_IL: פעולות על שורה

en: Row Saved!
he_IL: שורה נשמרה!

en: Row Settings
he_IL: הגדרות שורה

en: Rows
he_IL: שורות

en: SAFEMODE
he_IL: מצב בטוח

en: Sale Products
he_IL: מוצרים במבצע

en: Save
he_IL: שמור

en: Save As...
he_IL: שמור בשם…

en: Save Branding
he_IL: שמור מיתוג

en: Save Cache Clearing Tool Settings
he_IL: שמירת הגדרות הכלי ' ניקוי מטמון '

en: Save Changes and Exit
he_IL: שמור שינויים וצא

en: Save Column
he_IL: לשמור עמודה

en: Save Core Template
he_IL: שמור תבנית ליבה

en: Save Draft
he_IL: שמור טיוטה

en: Save Help Button Settings
he_IL: שמור הגדרות כפתור עזרה

en: Save Icon Settings
he_IL: שמור הגדרות צלמיותם

en: Save License Key
he_IL: שמור מפתח רשיון

en: Save Module
he_IL: שמור מודול

en: Save Module Settings
he_IL: שמור הגדרות מודול

en: Save New Template
he_IL: שמור תבנית חדשה

en: Save Post Types
he_IL: שמור סוגי פוסטים

en: Save Row
he_IL: שמור שורה

en: Save Template
he_IL: שמור תבנית

en: Save Template Settings
he_IL: שמור הגדרות תבנית

en: Save User Access Settings
he_IL: שמור הגדרות הרשאות משתמש

en: Save With Errors
he_IL: שמירה עם שגיאות

en: Save the current layout as a template that can be reused under <strong>Templates &rarr; Saved Templates</strong>.
he_IL: שמור את הפריסה הנוכחית כתבנית הניתנת לשימוש חוזר תחת <strong>תבניות ← תבניות שמורות
    </strong>.

en: Save, export, and reuse full-page layouts, rows, and modules.
he_IL: שמירה, ייצוא ושימוש חוזר בפריסות, שורות ומודולים של עמוד מלא.

en: Saved
he_IL: שמורים

en: Saved Columns
he_IL: עמודות שנשמר

en: Saved Module
he_IL: מודול שמור

en: Saved Modules
he_IL: מודולים שנשמרו

en: Saved Row
he_IL: שורה שמורה

en: Saved Rows
he_IL: שורות שנשמרו

en: Saved Templates
he_IL: תבניות שמורות

en: Saving...
he_IL: שומר…

en: Scale
he_IL: גודל הרקע (scale)

en: Scale Down
he_IL: גדול (scale) מטה

en: Scale Up
he_IL: גדול (scale) מעלה

en: Scale X
he_IL: קנה מידה X

en: Scroll
he_IL: נגלל

en: Search Modules
he_IL: חפש מודולים

en: Second
he_IL: שנייה

en: Seconds
he_IL: שניות

en: Secret Key
he_IL: מפתח סודי

en: Select
he_IL: בחר

en: Select A Preset
he_IL: בחר בקביעה מוגדרת מראש

en: Select All
he_IL: בחר הכל

en: Select Audio
he_IL: בחר אודיו

en: Select File
he_IL: בחר קובץ

en: Select Icon
he_IL: בחר צלמית

en: Select Photo
he_IL: בחר תמונה

en: Select Photos
he_IL: בחר תמונות

en: Select Video
he_IL: בחר וידאו

en: Select a WordPress menu that you created in the admin under Appearance > Menus.
he_IL: בחר תפריט וורדפרס שיצרת באדמין תחת מראה > תפריטים.

en: Select a city
he_IL: בחר עיר

[ctx: Select a form a ActiveCampaign.]
en: Form
he_IL: טופס

[ctx: Select option for showing all icon libraries.]
en: All Libraries
he_IL: כל הספריות

[ctx: Select the list type.]
en: Type
he_IL: סוג

en: Select the post types you would like the builder to work with.
he_IL: בחר את סוגי הפוסטים איתם תרצה שמחולל העמודים יעבוד.

en: Select...
he_IL: בחר...

en: Selected
he_IL: נבחרים

en: Selection Order
he_IL: סדר בחירה

en: Semi-Bold
he_IL: Semi-bold

en: Semi-Bold Italic
he_IL: מודגש ונטוי למחצה

en: Send
he_IL: שלח

en: Send To Email
he_IL: שלח לדוא”ל

en: Send Usage Data
he_IL: שלח נתוני שימוש

en: Sent!
he_IL: נשלח!

en: Separator
he_IL: מפריד

en: Separator Color
he_IL: צבע המפריד

en: Separator Size
he_IL: גודל הפרדה

en: Separator Type
he_IL: סוג סימן מפריד

en: Separators
he_IL: מפרידים

en: Server Type
he_IL: פרטי שרת

en: Service
he_IL: שירות

en: Setting this to yes will make all of the columns in this group the same height regardless of how much content is in each of them.
he_IL: במידה ותבחר ב-“כן” גובה כל העמודות בקבוצה זו יהיה זהה ללא תלות וקשר בכמות התוכן שיהיה בכל עמודה.

en: Settings updated!
he_IL: הגדרות עודכנו!

en: Shape
he_IL: צורה

en: Shape Container
he_IL: מיכל צורה

en: Show
he_IL: הצג

en: Show All Categories
he_IL: הצג את כל הקטגוריות

en: Show Arrows
he_IL: הצג חיצים

en: Show Artist Name
he_IL: הצג את שם האמן

en: Show Caption
he_IL: הצג כיתוב

en: Show Captions
he_IL: הצג כיתוב

en: Show Dots
he_IL: הצג נקודות

en: Show Facebook
he_IL: הצג פייסבוק

en: Show Featured Image?
he_IL: הצג תמונה ראשית?

en: Show Google+
he_IL: הצג גוגל+

en: Show Message
he_IL: הצג הודעה

en: Show Play/Pause
he_IL: הצג הפעל/השהה

en: Show Playlist
he_IL: הצג רשימת השמעה

en: Show Saved Column Categories?
he_IL: האם להציג קטגוריות עמודה שנשמרו?

en: Show Saved Module Categories?
he_IL: הצג קטגוריות של מודולים שמורים?

en: Show Saved Row Categories?
he_IL: הצג קטגוריות של שורות שמורות?

en: Show Search
he_IL: הצג חיפוש

en: Show Separators
he_IL: הצג מפרידים

en: Show Thumbnail
he_IL: הצג תמונה ממוזערת

en: Show Time Separators
he_IL: הצג סמני הפרדה לזמן

en: Show Track Numbers
he_IL: הצג מספרי רצועות

en: Show Twitter
he_IL: הצג טוויטר

en: Show saved row, column and module categories as sections in the page builder sidebar. A new section will be created for category.
he_IL: הצג קטגוריות שורה, עמודה ומודול שנשמרו כמקטעים בסרגל הצידי של בונה הדפים. מקטע חדש ייווצר עבור הקטגוריה.

en: Show title on mouse hover
he_IL: הצג כותרת בריחוף עם העכבר

en: Shows the search form if no posts are found.
he_IL: מציג את טופס החיפוש אם לא נמצאו פוסטים.

en: Sidebar
he_IL: סרגל צד

en: Single Product
he_IL: מוצר בודד

en: Site Key
he_IL: מפתח אתר

en: Size
he_IL: גודל

en: Skew X
he_IL: הטיה X

en: Skew Y
he_IL: הטיית Y

en: Skin Color
he_IL: גוון צבע

en: Skip this many posts that match the specified criteria.
he_IL: דלג על כמות זו של פוסטים התואמים לקריטריונים שצוינו.

en: Slanted Edge
he_IL: קצה משופע

en: Slide
he_IL: שקופית

en: Slide Down
he_IL: גלישה מטה

en: Slide Horizontal
he_IL: גלישה אופקית

en: Slide Label
he_IL: תווית לשקופית

en: Slide Settings
he_IL: הגדרות שקופית

en: Slide Up
he_IL: גלישה מעלה

en: Slide Vertical
he_IL: גלישה אנכית

en: Slider
he_IL: סליידר

en: Slider Controls
he_IL: פקדי סליידר

en: Slides
he_IL: שקופיות

en: Slideshow
he_IL: מצגת

[ctx: Slideshow transition type.]
en: None
he_IL: ללא

[ctx: Slideshow transition.]
en: None
he_IL: ללא

en: Slow
he_IL: איטי

en: Small Caps
he_IL: אותיות קטנות

en: Small Device Breakpoint
he_IL: נקודת שבירה למסכים קטנים

en: Small Devices Only
he_IL: מסכים קטנים בלבד

en: Social
he_IL: רשתות חברתיות

en: Social Button
he_IL: כפתור רשתות חברתיות

en: Social Buttons
he_IL: כפתורי רשתות חברתיות

en: Solid
he_IL: רציף

en: Some hosts use a proxy cache like Varnish or Litespeed. The following setting attempts to invalidate the cache using a remote request. If you are unsure what this does, leave it disabled.
he_IL: חלק מהמארחים משתמשים במטמון proxy כגון ציפוי או Litespeed. ההגדרה הבאה מנסה לבטל את תוקף המטמון באמצעות בקשה מרחוק. אם אתה לא בטוח מה זה עושה, להשאיר אותו מנוטרל.

en: Something went wrong. Please check your entries and try again.
he_IL: משהו השתבש. נא בדוק את הערכים שהוזנו ונסה שוב.

en: Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.
he_IL: לצערנו לא הצלחנו למצוא פוסטים מתאימים. אנא נסו חיפוש אחר.

en: Sort By
he_IL: מיין לפי

en: Sort Direction
he_IL: כיוון מיון

[ctx: Sort by.]
en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Source
he_IL: מקור

en: Spacing
he_IL: ריווח

en: Speed
he_IL: מהירות

[ctx: Speed.]
en: Medium
he_IL: בינוני

en: Spots
he_IL: נקודות

en: Spread
he_IL: הפיץ

en: Square
he_IL: מרובע

en: Stacked
he_IL: עמודות מוערמות

en: Stacking Order
he_IL: סדר ערימה

en: Standard
he_IL: רגיל

en: Standard Modules
he_IL: מודולים רגילים

en: Start typing...
he_IL: התחל להקליד…

en: Straight
he_IL: ישר

en: Structure
he_IL: מבנה

en: Style
he_IL: עיצוב

en: Style &amp Spacing
he_IL: סגנון & מרווח בין כח

en: Subject
he_IL: נושא

en: Subject Field
he_IL: שדה נושא

en: Subject Field Placeholder
he_IL: ‫שומר מקום לשדה נושא

en: Submenu Icon
he_IL: צלמית תת תפריט

en: Submenu Icon click
he_IL: לחיצה על צלמית תת תפריט

en: Submit changes for review and exit
he_IL: שלח שינויים לסקירה וצא

en: Submit for Review
he_IL: שלח לסקירה

en: Subscribe Form
he_IL: טופס הרשמה

en: Subscribe Form Signup
he_IL: טופס הרשמה כמנוי

en: Subscribe Now
he_IL: הרשם עכשיו

en: Subscribe!
he_IL: הירשם!

en: Subscription has been updated. Please check your email for further instructions.
he_IL: המנוי עודכן. אנא בדוק את הדוא ל שלך לקבלת הוראות נוספות.

en: Success
he_IL: הצלחה

en: Success Action
he_IL: פעולה בעת הצלחה

en: Success URL
he_IL: כתובת URL להפניה בהצלחה

en: Sure, I'll help
he_IL: בוודאי, אשמח לעזור

en: Switching to the native WordPress editor will disable your Beaver Builder layout until it is enabled again. Any edits made in the WordPress editor will not be converted to your Page Builded layout. Do you want to continue?
he_IL: מעבר עורך וורדפרס מקורי ישבית את הפריסה בונה הבונה שלך עד שהוא מופעל שוב. כל עריכות שנעשו בעורך וורדפרס לא יומרו לעמוד שלך בנוי פריסה. האם ברצונך להמשיך?

en: Tabs
he_IL: טאבים

en: Take A Tour
he_IL: בצע סיור

en: Take a Tour
he_IL: בצע סיור

en: Target URL
he_IL: כתובת (URL) היעד

en: Template
he_IL: תבנית

en: Template Data Exporter
he_IL: מייצא דאטה תבניות

en: Template Exporter
he_IL: מייצא תבנית

en: Template Saved!
he_IL: תבנית נשמרה!

en: Template Settings
he_IL: הגדרות תבנית

[ctx: Template name.]
en: Blank
he_IL: ריק

[ctx: Template name.]
en: Name
he_IL: שם

en: Templates
he_IL: תבניות

en: Terms
he_IL: תנאים

en: Terms Label
he_IL: תווית תנאים

en: Terms Separator
he_IL: תנאים

en: Terms and Conditions Checkbox
he_IL: תיבת הסימון תנאים ותנאים

en: Testimonial
he_IL: המלצה

en: Testimonials
he_IL: המלצות

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text &amp; Photo
he_IL: טקסט ותמונה

en: Text &amp; Video
he_IL: טקסט ווידאו

en: Text After Number
he_IL: טקסט לאחר מספר

en: Text Background Color
he_IL: צבע רקע לטקסט

en: Text Background Gradient
he_IL: מעבר צבע (Gradient) לרקע טקסט

en: Text Background Height
he_IL: גובה רקע לטקסט

en: Text Before Number
he_IL: טקסט לפני המספר

en: Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Text Colors
he_IL: צבעי טקסט

en: Text Editor
he_IL: עורך טקסט

en: Text Hover Color
he_IL: צבע במעבר עכבר

en: Text Padding
he_IL: ריפוד טקסט (Padding)

en: Text Position
he_IL: מיקום טקסט

en: Text Shadow
he_IL: צל טקסט

en: Text Size
he_IL: גודל טקסט

en: Text Spacing
he_IL: ריווח טקסט

en: Text Typography
he_IL: טיפוגרפיה של טקסט

en: Text Width
he_IL: רוחב טקסט

en: Text to appear above the number. Leave it empty for none.
he_IL: טקסט שיופיע מעל המספר. השאר אותו ריק בשביל לא להציג כלל.

en: Text to appear after the number. Leave it empty for none.
he_IL: הטקסט שיופיע אחרי המספר. השאר אותו ריק בשביל לא להציג כלל.

en: Thank you for choosing Beaver Builder and welcome to the colony! Find some helpful information below. Also, to the left are the Page Builder settings options.
he_IL: תודה שבחרתם את בונה הבונה! וברוכים השבים למושבה מצא מידע מועיל להלן. בנוסף, משמאל נמצאים אפשרויות הגדרות בונה העמודים.

en: Thank you!
he_IL: תודה רבה!

en: Thanks for subscribing! Please check your email for further instructions.
he_IL: תודה על ההרשמה! אנא בדוק את הדואר האלקטרוני שלך לקבלת הוראות נוספות.

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
he_IL: תודה על ההודעה שלך! . נהיה בקשר בקרוב.

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
he_IL: תוסף המאיץ של בונה הבונה אינו תואם למחשב המארח שלך.

en: The ID of the list you would like users to subscribe to. The ID of a list can be found under "View all lists" in the section named ID.
he_IL: המזהה של הרשימה שאליה ברצונך שמשתמשים ירשמו. ניתן למצוא את המזהה של רשימה תחת "הצג את כל הרשימות" במקטע בשם ID.

en: The Target URL field correlates to the page you would like your social icons to interface with. For example, if you show Facebook, the user will "Like" whatever you put in this field.
he_IL: כתובת (URL) היעד מקושר לעמוד איתו תרצה שצלמיות הרשתות החברתיות יתממשקו. לדוגמה, אם תבחר בפייסבוק, המשתמש יעשה לייק למה ששמת בשדה הנ”ל.

en: The Templates admin menu has been renamed to Builder and split into useful sections for working with templates, rows and modules.
he_IL: התפריט ' ניהול תבניות ' שונה לבונה ומפוצל למקטעים שימושיים לעבודה עם תבניות, שורות ומודולים.

en: The Tools button lets you save a template, duplicate a layout, edit the settings for a layout or edit the global settings.
he_IL: כפתור כלים מאפשר לשכפל פריסה, לשמור תבנית או לערוך את הגדרות הפריסה או ההגדרות הכלליות.

en: The URL where your Mautic application is installed (e.g. http://mautic.mywebsite.com).
he_IL: כתובת ה-URL שבה מותקן היישום Mautic שלך (למשל http://mautic.mywebsite.com).

en: The URL where your Sendy application is installed (e.g. http://mywebsite.com/sendy).
he_IL: כתובת ה-URL שבה מותקן יישום השליחה (לדוגמה http://mywebsite.com/sendy).

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
he_IL: היישור אשר יחול על כל האלמנטים בתוך בועת המלל.

en: The browser width at which the layout will adjust for medium devices such as tablets.
he_IL: רוחב הדפדפן בו הפריסה תתאים עצמה לתצוגה במסכים בינוניים כגון טאבלטים.

en: The browser width at which the layout will adjust for small devices such as phones.
he_IL: רוחב הדפדפן בו הפריסה תתאים עצמה לתצוגה במסכים קטנים כגון טלפונים.

en: The builder does not delete the post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> in case you want to reinstall it later. If you do, the builder will rebuild all of its data using those meta values.
he_IL: מחולל העמודים אינו מוחק את מטא הפוסטים<code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> ו- <code>_fl_builder_enabled</code> למקרה שתרצה להתקין אותו מחדש מאוחר יותר. אם אכן תתקין מחדש, הבונה ישחזר את כל הנתונים שלו באמצעות ערכי מטא אלו.

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
he_IL: הכיתוב נמשך מהטקסט אותו הזנת באזור הכיתוב במנהל המדיה עבור כל תמונה. הכיתוב נמשך גם ישירות מ- SmugMug אם הגדרת כיתובים בגלריה שלך.

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
he_IL: הצבע יוחל על הכיסוי מאחורי טקסט על רקע הבחירות.

en: The contact form will send to this e-mail. Defaults to the admin email.
he_IL: טופס יצירת הקשר ישלח לאימייל זה. ברירת המחדל היא המייל של מנהל.

en: The email address associated with your Mad Mimi account.
he_IL: כתובת הדוא”ל המשויכת לחשבון שלך ב-Mad Mimi.

en: The fastest way to find an answer to a question is to see if someone's already answered it!
he_IL: הדרך המהירה ביותר למצוא תשובה לשאלה היא לראות אם מישהו כבר ענה!

[ctx: The first %s stands for custom branded "Page Builder" name. The second %s stands for the post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
he_IL: %1$s מופעל כרגע עבור %2$s.

en: The following downloads are currently available for remote update with the subscription(s) associated with this license.
he_IL: ההורדות הבאות כרגע זמינות לעדכון מרוחק למנוי המשוייך לרשיון הנ"ל.

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (e.g. demo.ip-zone.com).
he_IL: המארח שבחרת כאשר נרשמת לחשבונך. בדוק את המייל הרצוי אם שכחת אותו. אנא הכנס אותו ללא הhttp://הראשונית (למשל demo.ip-zone.com).

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (for example: demo.campayn.com).
he_IL: המארח שבחרת כאשר נרשמת לחשבונך. בדוק את המייל הרצוי אם שכחת אותו. אנא הכנס אותו ללא הhttp://הראשוני (לדוגמה: demo.campayn.com).

en: The layout is currently being saved
he_IL: הפריסה נשמרת כעת

en: The layout is saved
he_IL: הפריסה נשמרה

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
he_IL: הקישור חל על המודול כולו. אם תבחר גם קריאה לפעולה, קישור זה גם ישמש גם עבור הטקסט או הכפתור.

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
he_IL: הקישור חל על השקופית כולה. אם בוחרים בקריאה לפעולה, קישור זה גם ישמש עבור הטקסט או הכפתור.

en: The max width that the content area will be within your slides.
he_IL: הרוחב המקסימלי עבור אזור התוכן בתוך השקופית.

en: The order of the columns in this group when they are stacked for small devices.
he_IL: הסדר של העמודות בקבוצה זו כשהם מוערמים בתצוגה של מסכים קטנים.

en: The position will move the content layout selections left or right or center of the thumbnail of the slide.
he_IL: המיקום יזיז את פריסת התוכן שמאלה, ימינה או ימרכז אותו בשקופית.

en: The position will move the content layout selections left, right or bottom over the background of the slide.
he_IL: המיקום יזיז את פריסת התוכן שמאלה, ימינה או ימרכז אותו בשקופית.

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
he_IL: המיקום יזיז את פריסת התוכן שמאלה, ימינה או ימרכז אותו בשקופית.

en: The selected roles will be able to access the builder admin menu.
he_IL: התפקידים שנבחרו יוכלו לגשת לתפריט האדמין של מחולל העמודים.

en: The selected roles will be able to access the template data exporter under Tools > Template Exporter.
he_IL: התפקידים הנבחרים יוכלו לגשת ליצוא התבניות תחת כלים > יצוא תבניות.

en: The selected roles will have access to the builder for editing posts, pages, and CPTs.
he_IL: לתפקידים שנבחרו תהיה גישה לבונה לעריכת הודעות, דפים וCPTs.

en: The selected roles will have unrestricted access to all editing features within the builder.
he_IL: לתפקידים שנבחרו תהיה גישה בלתי מוגבלת לכל תכונות העריכה בתוך הבונה.

en: The settings you are currently editing will not be saved if you navigate away from this page.
he_IL: ההגדרות שאתה עורך כרגע לא יישמרו אם תנווט מחוץ לדף זה.

en: The total number of units for this counter. For example, if the Number is set to 250 and the Total is set to 500, the counter will animate to 50%.
he_IL: המספר הכולל של יחידות עבור המונה. לדוגמה, אם המספר מוגדר כ- 250 והסה”כ מוגדר כ- 500, המונה ינפיש מילוי עד 50%.

en: The type of border to use. Double borders must have a height of at least 3px to render properly.
he_IL: סוג הגבול לשימוש. גבול כפול חייב להיות ברוחב של לפחות 3px בכדי שיוצג כראוי.

en: The uploaded file is not a valid %s extension.
he_IL: הקובץ שהועלה אינו מהווה סיומת חוקית %s.

en: The username associated with your GoDaddy Email Marketing account.
he_IL: שם המשתמש המשויך לחשבון הGoDaddy שלך בדוא ל.

en: Theme
he_IL: תבנית

en: Theme Branding
he_IL: מיתוג ערכת נושא

en: Theme Company Name
he_IL: שם חברה לערכת הנושא

en: Theme Company URL
he_IL: קישור חברה לערכת הנושא

en: Theme Description
he_IL: תאור התבנית

en: Theme Name
he_IL: שם ערכת נושא

en: Theme Screenshot URL
he_IL: קישור צילום מסך לערכת הנושא

en: There was a problem retrieving your lists. Please check your API credentials.
he_IL: אירעה בעיה בשליפת הרשימות שלך. אנא בדוק את הרשאות ה-API שלך.

en: There was an error connecting to AWeber. Please try again.
he_IL: אירעה שגיאה בהתחברות ל-AWeber. אנא נסה שוב.

en: There was an error connecting to Infusionsoft. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהתחברות ל-Infusionsoft. %s

en: There was an error connecting to SendinBlue. Please try again.
he_IL: אירעה שגיאה בהתחברות ל-SendinBlue. אנא נסה שוב.

en: There was an error retrieveing your lists.
he_IL: אירעה שגיאה בשליפת הרשימות שלך.

en: There was an error searching contact from Drip. %s
he_IL: אירעה שגיאה בחיפוש איש קשר מטפטוף.  %s

en: There was an error subscribing to AWeber. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-AWeber. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-AWeber. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing to ActiveCampaign. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-ActiveCampaign. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-Campaign Monitor.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-Campaign Monitor. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing to Campayn. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה לCampayn.  %s

en: There was an error subscribing to Campayn. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה לCampayn. החשבון אינו מחובר עוד.

en: There was an error subscribing to Constant Contact. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-Constant Contact. %s

en: There was an error subscribing to Constant Contact. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-Constant Contact. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing to ConvertKit. Error: %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה לConvertKit. שגיאה: %s

en: There was an error subscribing to ConvertKit. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה לConvertKit. החשבון אינו מחובר עוד.

en: There was an error subscribing to Drip. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה לטפטוף.  %s

en: There was an error subscribing to Drip. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה לטפטוף. החשבון אינו מחובר עוד.

en: There was an error subscribing to Enormail. %s
he_IL: ארעה שגיאה ברישום ל-Enormail. %s

en: There was an error subscribing to Enormail. The account is no longer connected.
he_IL: ארעה שגיאה ברישום ל-Enormail. החשבון אינו מחובר יותר.

en: There was an error subscribing to GetResponse. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-GetResponse. %s

en: There was an error subscribing to GetResponse. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-GetResponse. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing to GoDaddy Email Marketing. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה לשיווק GoDaddy דוא ל. החשבון אינו מחובר עוד.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-Hatchbuck.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The API key is invalid.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-Hatchbuck. מפתח ה-API אינו חוקי.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-Hatchbuck. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-Infusionsoft. %s

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-Infusionsoft. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing to Mad Mimi. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-Mad Mimi. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing to MailChimp. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-MailChimp. %s

en: There was an error subscribing to MailChimp. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-MailChimp. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing to MailPoet. %s
he_IL: ארעה שגיאה ברישום למייל-פואט. %s

en: There was an error subscribing to MailerLite. Code: %s
he_IL: ארעה שגיאה ברישום ל-MailerLite. קוד שגיאה: %s

en: There was an error subscribing to MailerLite. The account is no longer connected.
he_IL: ארעה שגיאה ברישום ל-MailerLite. החשבון אינו מחובר יותר.

en: There was an error subscribing to Mailrelay. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה לMailrelay.  %s

en: There was an error subscribing to Mailrelay. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה לMailrelay. החשבון אינו מחובר עוד.

en: There was an error subscribing to Mautic. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה לMautic.  %s

en: There was an error subscribing to Mautic. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה לMautic. החשבון אינו מחובר עוד.

en: There was an error subscribing to Ontraport. Code: %s
he_IL: ארעה שגיאה ברישום ל-Ontraport. קוד שגיאה: %s

en: There was an error subscribing to Ontraport. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-Ontraport. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. Please try again.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-SendinBlue. אנא נסה שוב.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-SendinBlue. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing to Sendy. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-(Sendy).  %s

en: There was an error subscribing to Sendy. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה למערכת Sendy. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing to iContact Pro. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה לiContact Pro.  %s

en: There was an error subscribing to iContact. %s
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-iContact. %s

en: There was an error subscribing to iContact. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה ל-iContact. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There was an error subscribing. MailPoet is not installed.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה. MailPoet אינו מותקן.

en: There was an error subscribing. Please try again.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה. אנא נסה שוב.

en: There was an error subscribing. The account is no longer connected.
he_IL: אירעה שגיאה בהרשמה. החשבון כבר אינו מחובר.

en: There's a whole lot more, too! Read about everything else on our <a href="%1$s" target="_blank">update post</a> or <a href="%2$s" target="_blank">change logs</a>.
he_IL: יש עוד הרבה, קרא על הכל ב- <a href="%1$s" target="_blank">פוסט העדכון</a> או <a href="%2$s" target="_blank">בלוג השינויים</a>.

en: There's a wonderful community of "Beaver Builders" out there and we'd love it if <em>you</em> joined us!
he_IL: יש קהילה נפלאה של "בוני בונים" שם בחוץ ונשמח אם <em> אותך </em> הצטרפו אלינו!

en: These settings have errors. Please correct them before continuing.
he_IL: בהגדרות אלה יש שגיאות. יש לתקנם לפני שתמשיך.

en: Thin Italic
he_IL: דק נטוי

[ctx: Third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing service type.
he_IL: שגיאה: חסר סוג שירות.

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
he_IL: אפשרות זו מאפשרת לך להוסיף תוכן מעל או בנוסף לבחירת הרקע. את מיקום פריסת התוכן ניתן לבחור בהגדרות הסגנון.

en: This applies to all sites on the network.
he_IL: זה חל על כל האתרים ברשת.

en: This code has errors. We recommend you fix them before saving.
he_IL: קוד זה כולל שגיאות. מומלץ לתקן אותם לפני השמירה.

en: This column has visibility rules.
he_IL: לעמודה זו יש כללי ניראות.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
he_IL: זה לא דומה לקובץ WXR, מספר הגרסה ל-WXR חסר/לא-חוקי

en: This field is required.
he_IL: זהו שדה חובה.

en: This layout has unpublished changes
he_IL: לפריסה זו יש שינויים שלא פורסמו

en: This layout has unpublished changes. If you discard this draft all of your previously unpublished changes will be lost.
he_IL: ‫לפריסה זו יש שינויים שלא פורסמו. אם אתה מוחק טיוטה זו כל השינויים שלא פורסמו יאבדו.

en: This module has visibility rules.
he_IL: למודול זה יש כללי ניראות.

en: This only applies to this site. Please visit the Network Admin Settings to clear the cache for all sites on the network.
he_IL: זה חל רק על האתר הזה. אנא גלשו להגדרות מנהל הרשת כדי לנקות את זכרון המטמון עבור כל האתרים ברשת.

en: This row has visibility rules.
he_IL: לשורה זו יש כללי ניראות.

en: This setting is for the entire background of your slide.
he_IL: הגדרה זו היא עבור הרקע לכל השקופית.

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
he_IL: הגדרה זו מגדירה את הגובה המינימלי של הסליידר. התוכן בכל סלייד ירחיב באופן אוטומטי את הגובה.

en: This setting is the minimum height of the post slider. Content will expand the height automatically.
he_IL: הגדרה זו מגדירה את הגובה המינימלי של הסליידר. התוכן בכל סלייד ירחיב באופן אוטומטי את הגובה.

en: This should match the cycle day settings for the selected list's Autoresponder.
he_IL: פעולה זו תתאים להגדרות של יום המחזור עבור הAutoresponder של הרשימה שנבחרה.

en: This tool applies to caches created by the following:
he_IL: כלי זה חל על מטמונים שנוצרו על-ידי הפעולות הבאות:

en: This tool exports a special data file that can be used by developers to include templates within their themes and plugins.
he_IL: כלי זה מיצא קובץ דאטה מיוחד המאפשר למפתחים להכיל תבניות מחולל עמודים בתוך התבניות והתוספים שלהם.

en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת (Thumbnail)

en: Thumbs
he_IL: תמונות ממוזערות (Thumbs)

en: Thumbs Button
he_IL: כפתור תמונות ממוזערות (Thumbs)

en: Thumbs Size
he_IL: גודל תמונות ממוזערות (Thumbs)

en: Time
he_IL: זמן

en: Time Zone
he_IL: אזור זמן

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title Color
he_IL: צבע כותרת

en: Title Size
he_IL: גודל כותרת

en: Title Typography
he_IL: טיפוגרפיה

en: Title:
he_IL: כותרת‪:

en: Toggle Main Menu
he_IL: החלף מצב תפריט ראשי

en: Tools
he_IL: כלים

en: Top
he_IL: עליון

en: Top Center
he_IL: עליון מרכז

en: Top Left
he_IL: למעלה משמאל

en: Top Rated Products
he_IL: מוצרים בעלי הדירוג הגבוה ביותר

en: Top Right
he_IL: עליון ימין

en: Top Shape Layer
he_IL: שכבת הצורה העליונה

en: Topography
he_IL: טופוגרפיה

en: Total
he_IL: סה”כ

en: Transform
he_IL: הפוך

en: Transition
he_IL: מעבר

en: Transition Direction
he_IL: כיוון התנועה

en: Transition Speed
he_IL: מהירות מעבר

[ctx: Transition type.]
en: Slide
he_IL: גלישה

en: Transition value should be lower than Delay value.
he_IL: ערך המעבר צריך להיות נמוך מערך ‘העיכוב '.

en: Triangle
he_IL: משולש

en: Twitter Button
he_IL: כפתור טוויטר

en: Type
he_IL: סוג

en: Typography
he_IL: טיפוגרפיה

en: UI theme, pinned settings etc.
he_IL: ערכת נושא של UI, הגדרות מוצמדים וכו '.

en: UPDATES UNAVAILABLE! Please subscribe or enter your license key below to enable automatic updates.
he_IL: עדכונים אינם זמינים! אנא הרשם או הזן את קוד הרשיון שלך להלן בכדי לאפשר עדכונים אוטומטיים.

en: UPDATES UNAVAILABLE! Your subscription is active but this domain has been deactivated. Please reactivate this domain in your account to enable automatic updates.
he_IL: עדכונים לא זמינים! המנוי שלך פעיל אך קבוצת מחשבים זו בוטלה. נא הפעל מחדש תחום זה בחשבונך כדי לאפשר עדכונים אוטומטיים.

en: URL
he_IL: כתובת URL

en: Ultra-Bold
he_IL: אולטרה מודגש

en: Ultra-Bold Italic
he_IL: אולטרה מודגש נטוי

en: Unable to connect to GoDaddy Email Marketing. Please check your credentials.
he_IL: אין אפשרות להתחבר לשיווק דואר אלקטרוני GoDaddy. אנא בדוק את ההמלצות שלך.

en: Unable to connect to Mad Mimi. Please check your credentials.
he_IL: אין אפשרות להתחבר אל Mad Mimi. נא בדוק את ההרשאות שלך.

en: Uncategorized
he_IL: ללא קטגוריה

en: Underline
he_IL: קו תחתון

en: Uninstall
he_IL: הסר התקנה

en: Unnamed Menu
he_IL: תפריט ללא שם

en: Unrestricted Editing
he_IL: עריכה ללא הגבלה

en: Untitled Preset
he_IL: הגדרה קבועה מראש ללא כותרת

en: Untitled Shape
he_IL: צורה ללא כותרת

en: Unzip Error: %s
he_IL: שגיאת דחיסה: %s

en: Updates &amp; Support Subscription
he_IL: מנוי עדכונים ותמיכה

en: Upgrade
he_IL: שדרג

en: Upgrade Today
he_IL: שדרג היום‬

[ctx: Upgrade message that displays in the templates tab in lite installs.]
en: Save and reuse your layouts or kick-start your creativity with dozens of professionally designed templates.
he_IL: שמירה ושימוש כתבנית אישית או התחלה חדשה ע״י מגוון תבניות מעוצבות ומקצועיות.

en: Upload Date
he_IL: העלה

en: Upload Icon Set
he_IL: העלה ערכת צלמיותם

en: Upload a photo or display one from the media library.
he_IL: העלה או בחר תמונה מספריית המדיה שלך.

en: Use Icon for Posts
he_IL: השתמש בצלמית עבור פוסטים

en: Use Main Photo
he_IL: השתמש בתמונה המקורית

en: Use Standard Editor
he_IL: השתמש בעורך רגיל

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
he_IL: השתמש בבונה גרור ושחרר קל כדי לערוך תוכן בדף זה.

en: Use the Add Content button to open the content panel and add new row layouts, modules or widgets.
he_IL: השתמש בכפתור הוסף תוכן כדי לפתוח את פאנל התוכן ולהוסיף פריסות שורה חדשה, מודולים או ווידג’טים.

en: Use the Templates button to pick a new template or append one to your layout. Appending will insert a new template at the end of your existing page content.
he_IL: השתמש בכפתור תבניות כדי לבחור תבנית חדשה או לצרף אחת לפריסת העמוד. צירוף יוסיף תבנית חדשה בסוף עמוד התוכן הקיים.

en: Use the action buttons to perform actions such as moving, editing, duplicating or deleting rows, columns and modules.
he_IL: השתמש בכפתורי הפעולה כדי לבצע פעולות כגון העברה, עריכה, שכפול או מחיקה של שורות, עמודות ומודולים.

en: Use these settings to limit which builder features users can access.
he_IL: השתמש בהגדרות אלו כדי להגביל משתמשים מלגשת לאפשרויות במחולל העמודים.

en: Use this setting to enable or disable templates in the builder interface.
he_IL: השתמש בהגדרה זו כדי לאפשר או לבטל תבניות בממשק המחולל.

en: Use this setting to override core builder templates with your templates.
he_IL: השתמש בהגדרה זו כדי לעקוף את תבניות הליבה של המחולל עם התבניות שלך.

en: Use this to normalize the height of your boxes when they have different numbers of features.
he_IL: השתמש באפשרות זו כדי לנרמל את הגובה של תיבות שלך כאשר יש להם מספרים שונים של תכונות.

en: Used to identify this connection within the accounts list and can be anything you like.
he_IL: משמש כדי לזהות את החיבור הזה בתוך רשימת החשבונות ויכול להיות כל מה שתרצה.

en: User Access
he_IL: הרשאות משתמש

en: User Access Settings
he_IL: הגדרות הרשאות משתמש

en: User Capability
he_IL: הרשאת משתמש

en: Username
he_IL: שם המשתמש

en: Username from your Mautic application. Make sure it has `Full system access`. Best practice would be to set up a new user for each external site.
he_IL: שם משתמש מהיישום הMautic שלך. ודא שיש לו ' גישת מערכת מלאה '. השיטה הטובה ביותר תהיה להגדיר משתמש חדש עבור כל אתר חיצוני.

en: Validate Type
he_IL: סוג אימות

en: Validate users with checkbox or in the background.
he_IL: אמת משתמשים עם תיבת סימון או ברקע.

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
he_IL: שניות

en: Vertical
he_IL: אנכית

en: Vertical Alignment
he_IL: יישור אנכי

en: Vertical Orientation
he_IL: כיוון אנכי

en: Vertical Padding
he_IL: ריווח אנכי

en: Video
he_IL: וידאו

en: Video (MP4)
he_IL: וידאו (MP4)

en: Video (WebM)
he_IL: וידאו (WebM)

en: Video Description
he_IL: תיאור וידאו

en: Video Embed Code
he_IL: קוד הטמעת וידאו

en: Video Link
he_IL: קישור וידאו

en: Video Name
he_IL: שם וידאו

en: Video Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת של וידאו

en: Video Type
he_IL: סוג וידאו

en: Video URL (MP4)
he_IL: קישור URL לוידאו (MP4)

en: Video URL (WebM)
he_IL: ‫קישור URL לוידאו (WebM)

[ctx: Video preview/fallback image.]
en: Poster
he_IL: תמונה מקדימה

en: View
he_IL: צפה

en: View Knowledge Base
he_IL: הצג את מאגר המידע

en: View the Knowledge Base
he_IL: הצג את מאגר המידע

en: Visibility
he_IL: נראות

en: Visit Account
he_IL: בקר בחשבון

en: WARNING! You are about to delete a global template that may be linked to other pages. Do you really want to delete this template and unlink it?
he_IL: אזהרה! אתה עומד למחוק את תבנית גלובלית שעשויה להיות מקושרת לדפים אחרים. האם באמת ברצונך למחוק תבנית זו ולהסיר קישורים אליה?

en: WP Multisite
he_IL: ריבוי אתרים וורדפרס

en: WP Version
he_IL: גרסת WP

en: Warning! Changing the template will replace your existing layout. Do you really want to do this?
he_IL: אזהרה! שינוי התבנית יחליף את הפריסה הקיימת שלך. אתה באמת רוצה לעשות את זה?

en: Watch the Video
he_IL: צפה בוידאו

en: Waves
he_IL: גלים

en: We take pride in offering outstanding support.
he_IL: אנו גאים להציע תמיכה יוצאת דופן.

en: We will never collect any private data such as IP, email addresses or usernames.
he_IL: לעולם לא נאסוף כל מידע פרטי כגון IP, כתובות דוא ל או שמות משתמש.

en: We're thrilled to announce Beaver Builder 2.2 "Falcon". Beaver Builder 2.2 brings a number of design-focused enhancements and quality-of-life improvements.
he_IL: אנחנו נרגשים להכריז על. בונה 2.2 "פלקון" ביבר בונה 2.2 מביא מספר שיפורים ממוקדים בעיצוב ושיפורים באיכות החיים.

en: Weight
he_IL: משקל

en: Welcome
he_IL: ברוכים הבאים

en: Welcome to Beaver Builder!
he_IL: ברוכים הבאים ל- Beaver Builder!

en: Welcome! It looks like this might be your first time using the builder. Would you like to take a tour?
he_IL: ברוכים הבאים! נראה כי ייתכן וזו הפעם הראשונה שאתה משתמש במחולל העמודים. תרצה לקבל סיור?

en: What kind of info will we collect?
he_IL: איזה סוג של מידע נאסוף?

en: What would you like to do?
he_IL: מה תרצה לעשות?

en: What's New in Beaver Builder %s
he_IL: מה חדש בבונה בונה %s

en: When auto spacing is enabled, the builder will automatically adjust the margins and padding in your layout once the small device breakpoint is reached. Most users will want to leave this enabled.
he_IL: כאשר ריווח אוטומטי מאופשר, המחולל יתאים אוטומטית את המרווח והריפוד בפריסה שלך כאשר התצוגה מגיעה לנקודת השבירה של מסכים קטנים. רוב המשתמשים ירצו להשאיר את זה מופעל.

en: Where to display the number in relation to the bar.
he_IL: היכן להציג את המספר ביחס לבר.

[ctx: Whether this is a global row, column or module.]
en: Global
he_IL: גלובלי

en: Which modules are used and how many times.
he_IL: באילו מודולים נעשה שימוש וכמה פעמים.

en: White label the Beaver Builder plugin using the settings below.
he_IL: ‫מיתוג אישי לתוסף ביבר בילדר באמצעות ההגדרות למטה.

en: White label the Beaver Builder theme using the settings below.
he_IL: ‫‫מיתוג אישי לתבנית העיצוב ביבר בילדר באמצעות ההגדרות למטה.

en: Wide
he_IL: רחב

en: Wide is for 1 column rows, compact is for multi-column rows.
he_IL: האופציה “רחב” היא עבור שורות עם עמודה אחת, “קומפקטי” היא עבור שורות בעלות מספר עמודות.

en: Widget
he_IL: ווידג’ט

en: Width
he_IL: רוחב

[ctx: Width.]
en: Auto
he_IL: אוטומטי

en: WooCommerce
he_IL: ווקומרס (WooCommerce)

en: WordPress Admin
he_IL: אדמיניסטרציית וורדפרס

en: WordPress Widgets
he_IL: ווידג’טים של וורדפרס

en: Would you like to help us improve %s by sending anonymous usage data?
he_IL: האם ברצונך לסייע לנו לשפר את %s על-ידי שליחת נתוני שימוש אנונימיים?

en: X Position
he_IL: מיקום X

en: Y Offset
he_IL: היסט Y

en: Y Position
he_IL: מיקום Y

en: Year
he_IL: שנה

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes Please!
he_IL: כן בבקשה!

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
he_IL: באפשרותך לבחור בתמונה שונה, או ללא תמונה כלל, שתוצג בשקופית בתצוגה במכשירים ניידים.

en: You can choose the subject of the email. Defaults to Contact Form Submission.
he_IL: תוכל תבחור את נושא האימייל. ברירת המחדל היא פניה חדשה מטופס צור קשר.

en: You currently have two versions of Beaver Builder active on this site. Please <a href="%s">deactivate one</a> before continuing.
he_IL: פעילות כרגע שתי גרסאות של מחולל העמודים באתר זה. יש <a href="%s">לבטל אחד מהם</a> לפני המשך.

en: You haven't saved any revisions yet. Each time you publish a new revision will be saved here.
he_IL: עדיין לא שמרת גרסאות קודמות. בכל פרסום של העמוד גרסאות קודמות ישמרו כאן.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
he_IL: אתה חייב <a%1$s>ליצור אפליקציה</a> ב- iContact בכדי לקבל מזהה אפליקציה וסיסמא. לקבלת הוראות מפורטות אנא ראה <a%2$s>מסמכי תיעוד</a>.

en: You must accept the Terms and Conditions.
he_IL: עליך לקבל את התנאים וההתניות.

en: You must register a <a%1$s>Developer Account</a> with Constant Contact to obtain an API key and access token. Please see <a%2$s>Getting an API key</a> for complete instructions.
he_IL: עליך להירשם ל- <a%1$s>חשבון מפתחים</a> ב- Constant Contact כדי לקבל מפתח API ואסימון גישה. לקבלת הוראות מפורטות אנא ראה <a%2$s>קבלת קוד API</a>.

en: You submitted an invalid license. Non alphanumeric characters found.
he_IL: . הגשת רישיון לא חוקי נמצאו תווים אלפאנומריים שאינם.

en: YouTube or Vimeo
he_IL: YouTube או Vimeo

en: Your API key can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
he_IL: ניתן למצוא את מפתח ה-API שלך בחשבון ה-ActiveCampaign תחת הגדרות שלי > מפתח > API.

en: Your API key can be found in your Campaign Monitor account under Account Settings > API Key.
he_IL: ניתן למצוא את מפתח ה-API בחשבון ה-Campaign Monitor שלך תחת הגדרות חשבון > API מפתח.

en: Your API key can be found in your Campayn account under Settings > API Key.
he_IL: ניתן למצוא את מפתח ה-API שלך בחשבון Campayn תחת הגדרות > מפתח API.

en: Your API key can be found in your ConvertKit account under Account > Account Settings > API Key.
he_IL: ניתן למצוא את מפתח ה-API שלך בחשבון ConvertKit תחת חשבון > הגדרות חשבון > מפתח API.

en: Your API key can be found in your GetResponse account under My Account > API & OAuth.
he_IL: ניתן למצוא את מפתח ה-API בחשבון ה-GetResponse שלך תחת החשבון שלי > GetResponse API.

en: Your API key can be found in your Hatchbuck account under Account Settings > Web API.
he_IL: ניתן למצוא את מפתח ה-API שלך בחשבון ה-Hatchbuck תחת הגדרות שלי > Web API.

en: Your API key can be found in your Infusionsoft account under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.
he_IL: ניתן למצוא את מפתח ה-API עבור חשבונך ב-Infusionsoft תחת אדמין > הגדרות > יישום > API > מפתח מוצפן.

en: Your API key can be found in your Mad Mimi account under Account > Settings &amp; Billing > API.
he_IL: ניתן למצוא את מפתח ה-API בחשבונך ב-Mad Mimi תחת חשבון > הגדרות וחיוב > API.

en: Your API key can be found in your MailChimp account under Account > Extras > API Keys.
he_IL: ניתן למצוא את מפתח ה-API בחשבונך ב-MailChimp תחת חשבון > תוספות > API מפתחות.

en: Your API key can be found in your Mailrelay account under Menu > Settings > API access.
he_IL: ניתן למצוא את מפתח ה-API שלך בחשבון Mailrelay תחת תפריט > הגדרות > API.

en: Your API key can be found in your Ontraport account.
he_IL: ניתן למצוא את מפתח ה-API בחשבונך Ontraport.

en: Your API key from your GoDaddy Email Marketing account.
he_IL: מפתח ה-API שלך מחשבון שיווק הדואר הGoDaddy שלך.

en: Your API url can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
he_IL: ניתן למצוא את כתובת ה-URL של ה-API שלך בחשבון ה-ActiveCampaign תחת הגדרות שלי > מפתח > API.

en: Your APP ID can be found in your Ontraport account.
he_IL: ניתן למצוא את מזהה APP שלך בחשבון שלך Ontraport.

en: Your Access Key can be found in your SendinBlue account under API & Integration > Manager Your Keys > Version 2.0 > Access Key.
he_IL: ניתן למצוא את מפתח הגישה בחשבונך ב- SendinBlue תחת API אינטגרציה & > ניהול מפתחות > גירסה 2.0 > מפתח גישה.

en: Your Account ID can be found in your Drip account under Settings > Site Setup.
he_IL: מזהה החשבון שלך ניתן למצוא בחשבון הטפטוף שלך תחת הגדרות > אתר.

en: Your App ID can be found in the URL for your account. For example, if the URL for your account is myaccount.infusionsoft.com, your App ID would be <strong>myaccount</strong>.
he_IL: ניתן למצוא את מזהה היישום שלך בכתובת ה-URL של החשבון שלך. לדוגמה, אם כתובת ה-URL עבור החשבון שלך היא myaccount.infusionsoft.com, מזהה היישום שלך יהיה <strong> myaccount </strong>.

en: Your Constant Contact API key.
he_IL: מפתח ה-API שלך עבור Constant Contact.

en: Your Constant Contact access token.
he_IL: אסימון הגישה שלך ל- Constant Contact.

en: Your Message
he_IL: ההודעה שלך

en: Your Message Placeholder
he_IL: ‫שומר מקום לשדה הודעה

en: Your changes are saved
he_IL: השינויים שלך נשמרו

en: Your email
he_IL: האימייל שלך

en: Your iContact Pro Company ID.
he_IL: מזהה החברה iContact Pro שלך.

en: Your iContact Pro Profile ID.
he_IL: מזהה הפרופיל iContact Pro שלך.

en: Your iContact Pro app ID.
he_IL: שלך iContact Pro app מזהה.

en: Your iContact Pro app password.
he_IL: הסיסמה שלך iContact Pro app.

en: Your iContact Pro username.
he_IL: שם המשתמש שלך iContact Pro.

en: Your iContact app ID.
he_IL: מזהה האפליקציה שלך ב- iContact.

en: Your iContact app password.
he_IL: סיסמת האפליקציה שלך ב- iContact.

en: Your iContact username.
he_IL: שם המשתמש שלך ב- iContact.

en: Your message
he_IL: ההודעה שלך

en: Your name
he_IL: השם שלך

en: Your phone
he_IL: הטלפון שלך

en: Your reCAPTCHA Site or Secret Key is missing!
he_IL: המפתח הסודי או האתר של ה-reCAPTCHA שלך חסר!

en: Youtube Or Vimeo URL
he_IL: קישור URL של Youtube או Vimeo

[ctx: label for the WordPress Dashboard link]
en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: module
he_IL: מודול

en: per Year
he_IL: לשנה

en: reCAPTCHA Error:
he_IL: שגיאת reCAPTCHA:

en: reCAPTCHA Field
he_IL: שדה reCAPTCHA
